15 omadust, mis meestele meeldib rohkem, kui naise hea välimus

15 omadust, mis meestele meeldib rohkem, kui naise hea välimus

Ärge saage valesti aru, daamid!  Meestele meeldivad hea välimusega naised. Kui kogu see ilu teema kõrvale jätta, siis peab naises olema ka midagi rohkemat, kui ilusat juuksed ja keha, et mehi enda juures hoida. Siin on 15 omadust,  mis meeldib meestele rohkem kui lihtsalt hea välimus.

1. Naine võiks olla spontaanne…
Meestele meeldivad naised, kes käituvad aegajalt spontaanselt ja ei ela rutiinis.

1 2. Naine on hea kuulaja.
Paljud mehed hindavad naist, kes on võimelised neid kuulama. Meestele ei meeldi laused „Ma ju ütlesin sulle“, moraali lugemised, nõuanded või kommentaarid, et mida sina tema asemel teeksid. Lihtsalt istu, kuula (ja päriselt kuulad!) ja näita, et sa hoolid. 2 3. Naine on tegus ja rahulolev.
Naised, kes päriselt naudivad asju, mida nad teevad, on meeste meelest palju atraktiivsemad. See tähendab, et sa peaksid lõpetama vingumise asjade üle, mida sul ei ole ja nautima asju, mis sul ON! woman outdoors 4. Naine on hea autojuht.
Mehed armastavad nalja teha naissoost autojuhtide üle. Samas meeldib neile, kui naine teab autodest ühte või kahte asja ja oskab autot hästi juhtida. 4 5. Naisele meeldiks süüa.
Minnes restorani või pizzasse, tahavad mehed lõõgastuda ja lõbusalt aega veeta ning rääkida toidust ja kui hästi see maitseb, mitte kuulata seda, kui paksuks see sind teeb. Toidu nautimine näitab sinu enesekindlust… ja me kõik teame, et enesekindlus on üks asi, mis meestele (tõelistele meestele) naiste juures meeldib. 5 6. Naine on hea kokk.
Meestele meeldivad naised, kes oskavad süüa teha ja on nende nimel valmis seda kasvõi õppima. See annab mehele märku, et sellest naisest saaks hea abikaasa. 6 7. Naine on võimeline kompromisse tegema.
Iga mees tunneb ennast hästi, kui ta teab, et tema naine on valmis läbirääkima ja pingutab kõvasti, et leida lahendus, mis oleks vastuvõetav mõlemale osapoolele.   ok
8. Naine on ehe.
Kuigi võltsid naised panevad päid pöörama ja saavad tasuta jooke, siis pikaajalise suhte jaoks mehed sellist naist ei vali, ainult juhusliku romantika jaoks.
9. Naine hoolib mehest.
Ole hoolitsev – põeta teda, kui ta on haige või väsinud, üllata teda aeg-ajalt, kuula tema muresid – näita talle, mida sa tegelikult tema vastu tunned. See omadus on olulisemaid asju, mis meestele naise juures meeldib. 9 10. Naisel on hea huumorimeel.
Naised, on aeg üles leida endas huumorimeel! See on üks neid omadusi, mis meestele naise juures meeldib. Eriti nende naiste juures, kellega mehed plaanivad kodu rajada. 10 11. Naine hoolitseb enda eest.
Enda eest hoolitsemine näitab meestele, et sa hoolitsed sama hästi ka tema eest. Kuna nemad on need, kes naudivad vahatamise, ilu protseduuride ja shoppamise hüvesid, siis võib öelda, et neile meeldivad ka samad asjad, mis teile 🙂 11 12. Naine on tugev ja toetav.
Mees tahab kindel olla, et sa oled olemas ka siis, kui asjad kisuvad koledaks. Mees tahab, et õrna liblikatega kaetud fassaadi all oleks olemas tugev kivi, millest kinni haarata ehk naine, kellele võib alati loota. 12 13. Naine on loomulik.
Meestele meeldib, kui naisel ei kulu kaks tundi, et välja näha perfektne. Mehe arvates on naine täiuslik hoolimata kõigest. Ta tahab naist, kes on endas kindel ja ei vaja kedagi, peale iseenda. 13 14. Naine ei karda ennast ära määrida.
Mees soovib kedagi, kes ei lähe närvi mingi putuka peale ja ei karda oma näppe mustaks teha. Mees eelistaks kedagi, kes teeks vahest „poiste“ asju. 14 15. Naisel on emalik instinkt.
Paljude meeste arvates peab naises olema emalik instinkt. Mees soovib, et tema eest hoolitsetakse ja vastutasuks hoolitseb tema naise eest. Mehed tahavad ka kindlad olla, et nende lapsed oleks hoolitsetud kõige paremal võimalikul viisil.

 

Related posts