9 veenvat põhjust, miks juua oliivõli tühja kõhu peale…

9 veenvat põhjust, miks juua oliivõli tühja kõhu peale…

Oliivõli sisaldab palju makrotoitaineid, rasvhappeid ja vitamiine. See on väga väärtuslik toode meie tervisele.
Lihtsalt võta 1 supilusikatäis oliivõli tühja kõhu peale.
Oliivõli tarbimise 9 veenvat põhjust:

Ravib käärsoolt
Oliivõli kaitseb rakke kahjustuste eest, mis võivad põhjustada vähki. See parandab ka käärsoole läbilaskvust ja aitab vähendada kõhukinnisust.
Parandab juuksed, küüsi, luid ja nahka
Oliivõli on kasulik ka naha, küünte ja juuste jaoks. See pehmendab, parandab, toidab, niisutab ning soodustab küünte ja juuste kasvu. Seda võib kasutada juuste ja naha maskina, kuid oliivõli on veelgi kasulikum, kui seda tarbida seespidiselt.
Puhastab maksa
Maksal on kehas väga tähtis roll: see puhastab sisemisi süsteeme. Kuid vahest tuleb meil ise mürgid maksast eemaldada ja seda saab teha oliivõliga!
Parima tulemuse saavutamiseks sega 2 spl oliivõli ja 1/3 sidrunimahla klaasis ning seejärel tarbi.
Aitab kaalu langetada
Oliivõli sisaldab endas tohutul hulgal rasvhappeid, mis on tervislikumat tüüp rasv. See on parim või asendaja.
Parandab immuunsüsteemi
Oliivõli rasvhapped mängivad olulist rolli erinevates immuunsüsteemi funktsioonides. Nende hulgas on immuunsüsteemi reguleerimine ja toetamine ning isegi autoimmuunhaiguste ravi.
Kaitseb südant
On olemas kahte tüüpi kolesterooli: LDL (n-ö “halb” kolesterool) ja HDL (n-ö “hea” kolesterool). HDL-kolesterool lagundab LDL-kolesterooli. Kuidas saame oma kehas tõsta HDL-kolesterooli taset?
Üks viis on Vahemere dieet, mis hõlmab endas teravilja, juurvilja, puuvilja ja oliivõli.
Vähendab põletikku
Oliivõli toimib nagu ibuprofeen ja vähendab kehas põletikke.
Uuringud on näidanud, et 3.4 supilusikatäit oliivõli toimib sama efektiivselt kui 10% ibuprofeeni annust. Kuid oliivõli on looduslik ravim.
Kontrollib suhkrutaset
Oliivõli vähendab oluliselt kolesterooli ja veresuhkru taset. See tähendab, et oliivõli on väga kasulik diabeetikutele ja südame-veresoonkonna süsteemile.
Kaitseb aju
Oliivõli aitab aju, mis vajab palju hapnikku (kogu tarbimisest ligi 20%) ja kannatab vabade radikaalide all. See takistab ka Alzheimeri tõve ja vaimset langust, suurendab mälu ja vähendab depressiooni ohtu.
BOONUS naistele
Oliivõli on lisaks kasulik naistele, kes soovivad oma rindu suurendada ja muuta need pringimaks.
Kuid seda tuleb teha õigesti: masseeri oma rindu ringjate liigutustega 10-15 minutit, alustades liikumist väljapoolt sissepoole. Verevool suureneb ning rinnad suurenevad ja muutuvad elastsemaks 30. päevaga!

Related posts