Biloloogilised vanemad hülgasid ühe kaksikutest peale seda, kui nad said teada, millega ta sündis…

Biloloogilised vanemad hülgasid ühe kaksikutest peale seda, kui nad said teada, millega ta sündis…

 

Anton Delago sai uue võimaluse lapsepõlvele ja perekonnale, kui Texasest pärid paar ta adopteerida otsustasid. Vanessa ja Jason Delago adopteerisid Antoni 2012.aastal. Anton oli sündinud Moskvas kaks aastat tagasi ja tal oli haruldane haigus Bulloosepidermolüüs. Haigus on tuntud ka kui "liblika nahk". Bulloosepidermolüüs on haruldane geneetiline haigus, mis põhjustab nahal ville.
Anton Delago sai uue võimaluse lapsepõlvele ja perekonnale, kui Texasest pärid paar ta adopteerida otsustasid.
Vanessa ja Jason Delago adopteerisid Antoni 2012.aastal. Anton oli sündinud Moskvas kaks aastat tagasi ja tal oli haruldane haigus Bulloosepidermolüüs. Haigus on tuntud ka kui “liblika nahk”.
Bulloosepidermolüüs on haruldane geneetiline haigus, mis põhjustab nahal ville.
Antoni bioloogilised vanemad hülgasid ta siis, kui nad said rohkem teada tema seisundist. Antonil oli terve kaksikvend, kelle vanemad koju viisid. Kui Vanessa nägi orb Antonist pilti, teadis ta, et peab ta adopteerima. Kogu adopteerimise protsess võttis aega 13 kuud ja maksis umbes $40 000. Pärast veniva protsessi lõppemist, said Delgadod lõpuks 2-aastase Antoni koju viia.
Antoni bioloogilised vanemad hülgasid ta siis, kui nad said rohkem teada tema seisundist. Antonil oli terve kaksikvend, kelle vanemad koju viisid. Kui Vanessa nägi orb Antonist pilti, teadis ta, et peab ta adopteerima.
Kogu adopteerimise protsess võttis aega 13 kuud ja maksis umbes $40 000. Pärast veniva protsessi lõppemist, said Delgadod lõpuks 2-aastase Antoni koju viia.
Pärast luuüdi siirdamist paranes Antoni tervis oluliselt. Kuid siis 2015. aasta novembris muutus poisi tervis halvemaks. Antonil tekkis sooletuppumus ehk invaginatsioon. Tema sooled kõhus tungisid teise sooleosa sisse. Kahjuks suri Anton 15.12.2015.
Pärast luuüdi siirdamist paranes Antoni tervis oluliselt. Kuid siis 2015. aasta novembris muutus poisi tervis halvemaks.
Antonil tekkis sooletuppumus ehk invaginatsioon. Tema sooled kõhus tungisid teise sooleosa sisse.
Kahjuks suri Anton 15.12.2015.

 

Kõik läks juba nii hästi ja siis…. 🙁

Related posts