Haige koer oleks peaagu magama pandud, kuid viimasel minutil tegi loomaarst….

Haige koer oleks peaagu magama pandud, kuid viimasel minutil tegi loomaarst….

…. õige asja! ❤️❤️❤️

Kui 4-kuud vana kutsikas toodi Ohio loomade varjupaika 2016. aasta aprillis, oli ta nii halvas seisus, et ei suutnud isegi süüa. Kuid ta oli õnnelik ja liputas saba ning üritas kõiki musitada.
Koeral, kelle nimeks sai Squish, oli deformeerunud nägu, mida loomaarstid pidasid infektsiooni tagajärjeks, mis tekkis peale teise koera poolt hammustada saamist.
Loomaarst Eileen Heldmann andis Squish’ile antibiootikume, kuid midagi ei aidanud. Vaene koer muutus nõrgemaks, sest ei saanud toitu.
Squish’i tulevik tundus tume ja 2 kuud hiljem pandi paika eutanaasia kuupäev.
Kuid loomaarst ei tahtnud kutsika osas alla anda, sest hoolimata kannatustest, oli tal palju armastust pakkuda.
Ta viis koera spetsialisti juurde, kes tegi peast röntgenpildid.
See mida pildid paljastasid, šokeeris kõiki. Squish’i ei hammustatud, vaid teda oli löödud nii kõvasti, et tema kolju ja ülemine lõualuu olid murtud. Sellepärast suutis ta vaevu oma suu avada.
Squish vajas mitmeid kalleid operatsioone – ja loomaarst ei olnud isegi kindel, kas need aitavad.
Ilmnes ka küsimusi. Kes maksab operatsiooni eest? Ja kes tahaks teda adopteerida?
Samal ajal lõpetas Danielle Boyd loomade varjupaigas oma internatuuri. Ta kohtus Squish’iga ja tõi ta päev enne eutanaasiat oma koju. Ta soovis, et koerake veedaks oma viimase öö päris kodus, mitte puuris.
Squish vaatas Danielle’i oma armsate pruunide silmadega ja Danielle armus temasse ära. Kuidas koer, kes on kogenud nii palju valu, võib olla nii heatahtlik ja usaldav?
Ta on välja teeninud armastuse, kuid talle oli juba järgmiseks päevaks plaanitud eutanaasia.
Kui Danielle järgmisel päeval üles tõusis, tegi ta otsuse – Squish’i ei tohi tappa! Ta peab sekkuma!
Kuid Danielle ei olnud ainuke, kes Squishi ära armus. Eileen Heldmann, loomaarst, kes teda läbi oli vaadanud, tahtis ka aidata.
Seega opereeris ta Squishi järgmisel päeval.
Pärast operatsiooni oli Squish võimeline ise sööma. Ta kaotas mõned hambad, natuke lõualuud ja silma, kuid paranes operatsioonist. Squish oli õnnelikum kui kunagi varem. Nüüd ta veedab oma päevi mängides ja muidugi Danielle’ga kaisutades.
Tuli välja, et Danielle oli kaotanud paar päeva enne Squish’iga kohtumist oma koera, seega pidi see olema saatus, et need kaks kohtusid. Squish vajas Danielle’i ja Danielle vajas Squish’i.
Milline õnn, et kõik lõppes hästi ja et Squish sai lõpuks kodu, mida ta väärib!

Post source : Animal Bible

Related posts