Inimesed küsivad, miks ta peale lahutust ikka veel aitab oma eksabikaasat. Mehel on selleks liigutav ja õiglane põhjus!

Inimesed küsivad, miks ta peale lahutust ikka veel aitab oma eksabikaasat. Mehel on selleks liigutav ja õiglane põhjus!

Vot siis, lapsed on tähtsamad kui isiklikud tunded… Nõus!


Kui Billy Flynn Gadbois’i eksabikaasa plaanis tähistada oma tulevast sünnipäeva, tegi mees midagi, mida enamus lahus olevaid paare ettegi ei kujuta. Billy tõusis vara, et osta sünnipäevakaart, lilled ja toiduained erilise hommikusöögi valmistamiseks. Billy planeeris koos lastega emale sünnipäeva üllatust. Billy jagas oma mõtteid selles küsimuses ka hiljutises Facebooki postituses.
Billy usub, et lahutatud vanemad ei tohiks lasta mitte ühelgi negatiivsel tundel, mis neil teineteise suhtes on, segada lapsi ja nende õnne. Sellel põhjusel otsustasid Billy ja tema eksabikaasa lahku minnes, et laste kasvatamises on nad koos.
Mõlemad on arvamusel, et äärmiselt tähtis on laste ees üles näidata teineteise suhtes austust ja hoolivust. Lapsed tahavad hoolitseda oma vanemate eest ja nad ei peaks seda tegema üksi.
Kui Billy lihtsalt eiraks tähtsaid päevi eksabikaasa elus, siis tema noored lapsed ei saaks neid tähistada selliselt, nagu sooviks.
Keegi küsis Billy’lt, miks ta ikka veel ja koguaeg teeb asju eksi jaoks. See küsimus häiris meest, mistõttu tahab ta, et kõik seda teaks.
Ta kasvatab kahte väikest meest. Eeskuju, mille mees seab lastele nende ema kohtlemisega, kujundab oluliselt laste nägemust suhetest ja naiste kohtlemisest.
Samamoodi mõtleb ka Billy eksnaine. Ka tema veendub, et tema kaks poega, 4-aastane ja 8-aastane, saaksid isale teha kingi nii isadepäevaks kui sünnipäevaks.
Billy ei ütle, et kõik peaksid aitama oma lastel hommikusööki teha. Kuid sõnum, mis ta öelda tahab on see, et igaüks saab oma laste ees üles näidata teineteise suhtes austust ja hoolt. Aidata lastel hoolitseda lapsevanema eest, sõltumata sellest, mida teineteise vastu tuntakse.

Related posts