Kohutav autoõnnetus võttis neilt nende 3 last. Kuus kuud hiljem aga juhtus nendega hämmastav ime…

Kohutav autoõnnetus võttis neilt nende 3 last. Kuus kuud hiljem aga juhtus nendega hämmastav ime…

 

2007. aasta mais koges Coble perekond kohutavat tragöödiat. Ajal, kui ema Lori sõitis oma kolme lapsega - Kyle (5), Emma (4) ja Katie (2) - kodu poole, sõitis nende mahtuniversaalile tagant otsa 20. tonni elektroonikat vedav veoauto. Veoauto sõitis 110 km/h. Lori ei mäletanud juhtunust midagi; tema abikaasa Chris pidi talle teatama, et nende armastatud lapsed olid surnud.
2007. aasta mais koges Coble perekond kohutavat tragöödiat.
Ajal, kui ema Lori sõitis oma kolme lapsega – Kyle (5), Emma (4) ja Katie (2) – kodu poole, sõitis nende mahtuniversaalile tagant otsa 20. tonni elektroonikat vedav veoauto. Veoauto sõitis 110 km/h.
Lori ei mäletanud juhtunust midagi; tema abikaasa Chris pidi talle teatama, et nende armastatud lapsed olid surnud.
Veoautojuht Jorge Miguel Romero, kellel oli ka ajalugu kiiruse ületamistes, ei vaidlustanud kolme inimese tapmist sõidukiga.
Veoautojuht Jorge Miguel Romero, kellel oli ka ajalugu kiiruse ületamistes, ei vaidlustanud kolme inimese tapmist sõidukiga.
Pärast õnnetust võttis paar üle juhtimise veoauto tööstuses, lootes muuta nende poliitikat ja päästa elusid. Selles tööstusharus saadakse palka vastavalt läbitud miilide arvule. Kui veoauto ei sõida, siis palka ei saa ja sellel loogikal põhineb kogu see tööstus, mis omakorda soodustab ohutuse probleeme. Autojuhid sõidavad üle lubatud kiiruse ja on väsinud ning perekond tahaks seda muuta. Kuus kuud peale tragöödiat said Chris ja Lori lootust andva põhjuse elus edasi liikumiseks....
Pärast õnnetust võttis paar üle juhtimise veoauto tööstuses, lootes muuta nende poliitikat ja päästa elusid.
Selles tööstusharus saadakse palka vastavalt läbitud miilide arvule. Kui veoauto ei sõida, siis palka ei saa ja sellel loogikal põhineb kogu see tööstus, mis omakorda soodustab ohutuse probleeme. Autojuhid sõidavad üle lubatud kiiruse ja on väsinud ning perekond tahaks seda muuta.
Kuus kuud peale tragöödiat said Chris ja Lori lootust andva põhjuse elus edasi liikumiseks….
Selgus, et paar oli rasedaks jäänud ja ootasid kolmikuid: kahte tüdrukut ja ühte poissi nii, nagu neil varem oli. Lori ja Chris'i jaoks oli selge, et nende vara lahkunud lapsed aitasid luua õed ja venna. Sa tunned, et nad kusagilt vaatavad su üle, kaitsevad sind ja siis juhtub midagi sellist, on äärmiselt raske mitte arvata, et nad ei ole kuidagi osalenud selle olukorra loomises.
Selgus, et paar oli rasedaks jäänud ja ootasid kolmikuid: kahte tüdrukut ja ühte poissi nii, nagu neil varem oli.
Lori ja Chris’i jaoks oli selge, et nende vara lahkunud lapsed aitasid luua õed ja venna.
Sa tunned, et nad kusagilt vaatavad su üle, kaitsevad sind ja siis juhtub midagi sellist, on äärmiselt raske mitte arvata, et nad ei ole kuidagi osalenud selle olukorra loomises.
2015. aasta mais tähistasid Ashley, Ellie ja Jake oma 7. sünnipäeva. Lori meelest on see ime. Ta usub, et Kyle, Emma ja Katie on sellega seotud. Ta usub, et lahkunud lapsed aitasid oma vanmaid ja tegid kõik selle võimalikuks.
2015. aasta mais tähistasid Ashley, Ellie ja Jake oma 7. sünnipäeva.
Lori meelest on see ime. Ta usub, et Kyle, Emma ja Katie on sellega seotud. Ta usub, et lahkunud lapsed aitasid oma vanmaid ja tegid kõik selle võimalikuks.
Loomulikult ei suuda mitte keegi asendada kolme lapse kaotust ja lõpmatut armastust Kyle, Emma ja Katie vastu, kuid uute laste sünd aitas perekonnal edasi liikuda...
Loomulikult ei suuda mitte keegi asendada kolme lapse kaotust ja lõpmatut armastust Kyle, Emma ja Katie vastu, kuid uute laste sünd aitas perekonnal edasi liikuda…

 

Nii kurb…. ja samas nii kummaline…

Related posts