Mida paljastab sõrme kuju Sinu isiksuse kohta?

Mida paljastab sõrme kuju Sinu isiksuse kohta?

A sõrm

Kui sul on A ehk sirge sõrm, kipud sa oma tundeid varjama. Sa käitud tugevamana ja iseseisvamana kui sa tegelikult oled ning lood ka teistele endast sellise pildi. Sa oled aus ja sulle ei meeldi valetajad. Sa võid vahest olla emotsionaalne, kuid lahke. Su elu on täis naeru ja sul on suur süda, kuigi püüad seda varjata. Sa võid aeg-ajalt olla natuke veider.

B sõrm

Kui sul on B ehk teravatipuline sõrm, ei ole sa just enesekindel. Sul on probleeme inimestele lähenemisega, eriti võõrastele. Sa armud kergesti ja oled lojaalne ning kogu sinu tähelepanu on suunatud Sulle tähtsatele inimestele. Hoolimata sellest, et oled kinnine inimene, on “visa” sinu teine nimi. Kui sa midagi pähe võtad, teed sa seda ilma hirmuta, ebaõnnestumiseta või haiget saamata.

C sõrm

Kui sul on C ehk väljaulatuvate liigestega sõrm, oled sa maailma ingel. Sa muutud üsna kergesti emotsionaalseks ja lased kohe lahti asjadest, mis sind ärritavad. Sa ei kannatata ebaõiglust ja võid muutuda veidi liiga enesekindlaks. Sa oled leebe. Sa lihtsalt tahad päästa maailma ja veenduda, et kõik veedavad mõnusalt aega.


 

Related posts