Naine armus pesakonna väikseimasse ja ei osanud kunagi arvata, et tema kass NII suureks kasvab…

Naine armus pesakonna väikseimasse ja ei osanud kunagi arvata, et tema kass NII suureks kasvab…


Kui Justina Strumilaite adopteeris väikese kassi nimega Brownie, oli ta väga halvas seisundis. Ta alustas oma elu puudega – sündis ainult kahe varbaga paremal käpal. Ta oli pesakonna väikseim ja mingil ajahetkel isegi lõpetas söömise. Kõik olid mures, et ta üle kahe nädala vastu ei pea.

Kuid Justina ei andnud Brownie osas alla. Ta toitis teda, andis talle kogu armastuse ja hoolitsuse, mida ta vajas ning uskus, et ta tuleb sellest välja. Lõpuks hakkas Brownie kaalus juurde võtma ja võitles õdede-vendadega toidu nimel, nagu peremees talle õpetanud oli. Ajapikku muutus ta karvasemaks ja suuremaks, kuni temast sai suurepärane kass. Tema muutumine on hämmastav!

Kõige tähtsam on see, et muutumine toimus ka tema sees – ta on nüüd õnnelik ja aktiivne kass. Ta on väga sõbralik ja teab väga hästi oma nime. Tal on koera iseloom ja kui perenaine koju tuleb, järgneb ta talle igale poole! Ta armastab inimesi! Ta on perenaise kõige lojaalsem kaaslane. Ta isegi jagab musisid!
Nüüd on tal hämmastavalt pikk karv ja ta on isegi suurem kui mõned koerad! Ta muutus väikesest äbarikust suureks terveks kassiks. Kõik, mida ta vajas, oli armastus ja et keegi usuks temasse.
Tema lugu on tõend vanast ütlusest: “Armastus võidab kõik”. 😉

Related posts