Naine nägi bensiinijaamas nutvat meest. Kuid kui ta märkas autos naist – avas ta kiirelt pagasniku

Naine nägi bensiinijaamas nutvat meest. Kuid kui ta märkas autos naist – avas ta kiirelt pagasniku

Sina teeksid midagi sellist sarnases olukorras?

Nicole Prince teadis, et vajab kütust, seega otsustas ta enne tööd selle jaoks aega varuda. See oli jahe 10 kraadine hommik ja kui ta bensiinijaamas peatus, märkas ta kohutavat asja.
Seal oli mees, kes avalikult nuttis. Õues oli tuuline ja külm, kuid mees kandis plätusid ja aukudes sokke. See oli nii kummaline vaatepilt, et naine ei suutnud meest üksi jätta. Kuid kui ta mehele lähenes, nägi ta, et ta ei olnud üksi.
Naine vaatas autosse ja nägi esiistmel naist, kes kattis oma nägu kätega ning tagaistmel teki sees kahte teismelist tüdrukut. Naine kõndis mehe juurde ja küsis, mis viga on.
Mees vaatas talle otsa ja tema näost võis välja lugeda, et ta oli loobumise äärel – ta isegi ei püüdnud oma pisaraid varjata. Ta vastas, et ei suuda oma peret ülal pidada.
Nicole ei mõelnud, vaid lihtsalt tegutses. Ta pani oma krediitkaardi makseterminali ja ütles, et mees paneks paagi täis.
Mees oli šokeeritud ja jäi mõttesse ning unustas kütust võtta. Siis tuli autost välja tema naine ja tõmbas mehe mõttepausist välja. Naine küsis, kas midagi on halvasti ja Nicole selgitas, et ta maksab nende kütuse eest. Naine nägi, et Nicole tõepoolest teeb seda ning puhkes nutma. Ta jalutas ümber auto, et saaks Nicole’i kätt suruda. SIis märkas ta, mida naine seljas kandis.Tema püksid olid määrdunud ja katki.
Nicole palus tal tulla oma auto juurde. Naine oli hiljuti oma riidekappi koristanud, et vabaneda kõigest, mida ta ei kasutanud ning säilitada need, mida reaalselt vajas. Tulemuseks oli hunnik riideid autos, mis ootasid ära andmist.
Nicole palus naisel tema auto juurde tulla, et ta saaks talle näidata oma riideid. Ta avas pagasniku ja palus naisel võtta, mida iganes ta soovis. Kui ta üles vaatas, märkas ta, et naine oli tagasi oma autosse jooksnud.
Nicole’il oli löödud- ta kartis, et häbistas seda naist ja sundis teda ära jooksma.
Kui see ei olnud siiski nii. Hetk hiljem tuli ta tagasi koos oma kahe tütrega, kes mõlemad olid vähestes ja kulunud riietes ning nad hakkasid sooja saamiseks kihiti selga panema Nicole’i dressipluuse ja dressipükse.
Seda väikest kogunemist olid märganud ka teised inimesed. Üks vanem härrasmees lähenes neile ja andis perekonnale kinkekaardi. Teine mees andis oma seljast isale jope.
Nicole ei uskunud, et ta kunagi näeb midagi sellist juhtumas bensiinijaamas koos käputäie võhivõõrastega. See kõik andis naisele lootust.
Me ei ole üksi muutuses, mida tahame maailmas näha…

Related posts