Noor naine jäi üksi maanteele – päästeti kodutu kangelase poolt…..

Noor naine jäi üksi maanteele – päästeti kodutu kangelase poolt…..

Tänapäeva ühiskonnas on palju inimesi, kellel ei ole aega abivajajatega tegelemiseks või lihtsalt otsustavad neid ignoreerida.
See on lugu, mis kinnitab aga head karmat – kui teed head, saad sama tagasi.

Kate McClure New Jersey’ist sõitis autoga Philadelphiasse, kui äkki tekkisid autoga probleemid.
Ta läks paanikasse, kuid suutis siiski auto tee äärde juhtida, jättis auto sinna ja läks bensiinijaama otsima. Kuid ta ei jõudnud kaugele… Üks mees, kes tundus kodutu, jooksis tema poole ja soovitas tungivalt autosse tagasi minna ning uksed lukustada.
Kate tegi nagu mees ütles ja hetk hiljem oli mees tagasi kanistritäie kütusega, mille naisele ulatas. Ta oli kulutanud ära oma viimase 20$ ja ostnud selle eest Kate’le kütust.
See mees on Johnny Bobbitt juunior. 34-aastane kiirabiautojuht, kes on olnud kodutu umbes aasta. Ta tuli Philadelphiasse aasta tagasi ühe tööpakkumise peale, mida kunagi ei juhtunud. Lõpuks oli ta sunnitud veetma ühe öö tänaval – öö muutus nädalateks, kuudeks ja lõpuks, aastaks.
Hoolimata karmides tingimustest, milles Johnny elas, ei kõhelnud ta tulla appi hädas olevale Kate’ile. Kasutades ära oma viimase 20$, täitis ta Kate’i auto bensiiniga ja päästis naise päeva. Kuid’ siit see lugu alles algab….
Kate otsustas tagastada teene mehele, kes ta päästis. Koos oma poiss-sõbraga käisid nad Johnny juures iga päev ja mitu nädalat järjest. Nad jätsid talle raha ja toitu, vahendeid ja proteiini batoone.
Nende nädalate jooksul õppis paarike Johnny’t rohkem tundma ja said teada, kuidas ta tänavale sattus. Vaadates ka pilte Facebookis, oli seei neile tõeliseks äratuseks. Kate vaatas pilte ja mõtles – see oleks võinud olla ka tema ise.
Saades rohkem Johnny’st teada, tundis paar, et tahavad ta vana elu juurde tagasi aidata. Kuid selle jaoks tuli neil teha rohkem, kui ainult toiduga varustada.
Sellest tingituna lõid nad 10.11 GoFundMe lehe, mille kaudu saaks avalikkus Johnny’le kaasa aidata. Eesmärk oli koguda 10 000$, et katta üür, ümberasustamise kulud ja varustust mõneks kuuks.
Lühiaja jooksul õnnestus neil koguda 1700$. Nad otsustasid Bobby’t uudisega üllatada, võtsid tähistamiseks kaasa ka pudeli šampust
Õnnelik mees ütles paarile, et see muudab tema elu täielikult.
Bobby lugu jätkab levimast. Kokku on kogutud juba uskumatu 160 000$ – tõestades, kui efektiivne võib olla lugude toomine avalikkuse ette.
Paar ütles, et nad on sügavalt liigutatud sellise vastukaja eest ja nad aitavad uut sõpra edasi, kuni ta on saanud tagasi oma vana elu.
Selliste positiivsete lugude lugemine näitab, et veel on lootust – kui me vaatame ringi ja märkame üksteist, võime muuta mõne abi vajava kaasinimese elu lihtsamaks.
Johnny lugu näitab, et vaesus on midagi, mis võib meid kõiki puudutada – ja et me võiks teha kaaskodanike jaoks veidi rohkem.

Related posts