Seda pruuti kasvatas tema vanaisa… 20 aastat hiljem…

Seda pruuti kasvatas tema vanaisa…  20 aastat hiljem…

Mitte alla anda, on tugevus… See lugu on hea näide, et kellegi osas ei tohiks käega lüüa!

Probleemne lapselaps. 16-aastaselt oli Gabi juba pahuksis seadusega narkootikumide ja alkoholi omamise pärast ning sai tänaval heroiini üledoosi. Tema vanavanemad Barry ja Carole Martin olid hirmul, et ta ei ela 18. eluaastani...
Probleemne lapselaps.
16-aastaselt oli Gabi juba pahuksis seadusega narkootikumide ja alkoholi omamise pärast ning sai tänaval heroiini üledoosi.
Tema vanavanemad Barry ja Carole Martin olid hirmul, et ta ei ela 18. eluaastani…
Varastas perekonna tagant. 20-aastaselt varastas ta vanaema tagant $8000 väärtuses ehteid ning viis need pandimajja, et osta narkootikume.... Vanavanematele sai küllalt!
Varastas perekonna tagant.
20-aastaselt varastas ta vanaema tagant $8000 väärtuses ehteid ning viis need pandimajja, et osta narkootikume…. Vanavanematele sai küllalt!
911 Murelikud vanavanemad andsid vargusest teada politseile. Neil oli raske vaadata, kuidas Gabi arvas, et vanavanemad olid tema vastu pöördunud.
911
Murelikud vanavanemad andsid vargusest teada politseile. Neil oli raske vaadata, kuidas Gabi arvas, et vanavanemad olid tema vastu pöördunud.
Võõrutusravi Barry keeldus Gabi osas alla andmast ja ta ei tahtnud, et temast saaks järjekordne heroiini statistika. Tema vanavanemad veensid kohtunikku määrama Gabile karistuseks pikaajalise raviprogrammi, mis toimis! 16 kuud hiljem oli Gabi kaine ja taastumas...
Võõrutusravi
Barry keeldus Gabi osas alla andmast ja ta ei tahtnud, et temast saaks järjekordne heroiini statistika.
Tema vanavanemad veensid kohtunikku määrama Gabile karistuseks pikaajalise raviprogrammi, mis toimis!
16 kuud hiljem oli Gabi kaine ja taastumas…
Õnnitlused! Gabi tunneb, et vanavanemad andsid talle teise võimaluse ja on õnnelik, et ta suutis halvast harjumusest vabaks saada. Ta on nüüd õnnelik ja abielus.
Õnnitlused!
Gabi tunneb, et vanavanemad andsid talle teise võimaluse ja on õnnelik, et ta suutis halvast harjumusest vabaks saada.
Ta on nüüd õnnelik ja abielus.

Related posts