See rase naine ei saa ise oma last üles kasvatada, sest ta harrastas SEDA….

See rase naine ei saa ise oma last üles kasvatada, sest ta harrastas SEDA….

 

Louise Cooke'il on ilus ja armastav pere. Tal on kolm last: Summer, Mason ja Chloe ja abiellus hiljuti. Hoolimata sellest, et ta on ainult 27-aastane, olid tema päevad koos perega loetud...
Louise Cooke’il on ilus ja armastav pere.
Tal on kolm last: Summer, Mason ja Chloe ja ta abiellus hiljuti. Hoolimata sellest, et ta on ainult 27-aastane, olid tema päevad koos perega loetud…
Umbes kuu ajaga rasedast naisest .... ...Louise avastas oma seljalt sünnimärgi, mis sügeles ja veritses. Ta ise ei pööranud sellele eriti tähelepanu, kuid Martyn'i ema käis talle peale, et ta laseks seda arstil kontrollida. Sünnimärk eemaldati kiiresti ja võeti analüüsid. Peale analüüsi tulemuste saabumist, oli ta murest murtud.
Louise avastas oma seljalt sünnimärgi, mis sügeles ja veritses. Ta ise ei pööranud sellele eriti tähelepanu, kuid Martyn’i ema käis talle peale, et ta laseks seda arstil kontrollida.
Sünnimärk eemaldati kiiresti ja võeti analüüsid. Peale analüüsi tulemuste saabumist, oli ta murest murtud.
See oli Melanoom. Vaid kuus nädalat hiljem avastati muhk tema kaelalt ja seda ajal, kui naine alles rase oli. Tükk kaelalt eemaldati, kuid edasised analüüsid näitasid, et vähk oli edasi levinud. Louise'il diagnoosti ravimatu 4. astme vähk. Paar kuud hiljem Louise suri. Louise'i hobiks oli päevitamine. Tema perekond loodab, et see lugu annab inimestele mõtlemisainet ja teadlikkust päevitamise ohtlikkusest. Olge ettevaatlikud ja laske oma kehal sünnimärke kontrollida... Parem karta kui hiljem kahetseda... Olge terved!
See oli Melanoom.
Vaid kuus nädalat hiljem avastati muhk tema kaelalt ja seda ajal, kui naine alles rase oli. Tükk kaelalt eemaldati, kuid edasised analüüsid näitasid, et vähk oli edasi levinud.
Louise’il diagnoosti ravimatu 4. astme vähk. Paar kuud hiljem Louise suri.
Louise’i hobiks oli päevitamine. Tema perekond loodab, et see lugu annab inimestele mõtlemisainet ja teadlikkust päevitamise ohtlikkusest.
Olge ettevaatlikud ja laske oma kehal sünnimärke kontrollida… Parem karta kui hiljem kahetseda… Olge terved!

 

Related posts