Sellel pruudil tekkis kummaline sügelus, mis ei kadunud kusagile. Siis aga sai ta teada kohutava tõe…

Sellel pruudil tekkis kummaline sügelus, mis ei kadunud kusagile. Siis aga sai ta teada kohutava tõe…

 

Liam ja Lucy Liam Crossley ja tema pruut Lucy tundusid täiuslik paar ja neil oli täiuslik elu, kuni kõik see muutus. Naine oli Londonis oma uue töökoha koolitusel, kui ta helistas oma mehele ja kurtis. Kuna naine ei olnud kurtja tüüp, siis aimas mees halba.
Liam ja Lucy
Liam Crossley ja tema pruut Lucy tundusid täiuslik paar ja neil oli täiuslik elu, kuni kõik see muutus.
Naine oli Londonis oma uue töökoha koolitusel, kui ta helistas oma mehele ja kurtis. Kuna naine ei olnud kurtja tüüp, siis aimas mees halba.
Sügelev keha Lucy rääkis Liamile, et hakkas tundma üle keha sügelemist ja pöördus arsti poole. Arst määras diagnoosiks sügelised ja kirjutas välja sügelemise kreemi. Kuid kreem ei toiminud...
Sügelev keha
Lucy rääkis Liamile, et hakkas tundma üle keha sügelemist ja pöördus arsti poole. Arst määras diagnoosiks sügelised ja kirjutas välja sügelemise kreemi.
Kuid kreem ei toiminud…
Allergia? Naine tuli tagasi koju juuli esimesel nädalal ja tema nahk oli verele kraabitud. Teine arst otsustas, et tegu on allergiaga ning määras naisele uue ravimi. Ka see ei toiminud...
Allergia?
Naine tuli tagasi koju juuli esimesel nädalal ja tema nahk oli verele kraabitud.
Teine arst otsustas, et tegu on allergiaga ning määras naisele uue ravimi. Ka see ei toiminud…
Vähk Lõpuks selgus, et Lucy'l oli arenenud maksasisene sapijuha kasvaja, mille tuvastamiseks kulus arstidel neli kuud. See tekitaski üle keha sügelust. Sel hetkel kui neile öeldi, et tal on vähk, Lucy murdus. Liam püüdis kõigest väest mitte nutta, sest ta soovis naise pärast tugev olla.
Vähk
Lõpuks selgus, et Lucy’l oli arenenud maksasisene sapijuha kasvaja, mille tuvastamiseks kulus arstidel neli kuud. See tekitaski üle keha sügelust.
Sel hetkel kui neile öeldi, et tal on vähk, Lucy murdus. Liam püüdis kõigest väest mitte nutta, sest ta soovis naise pärast tugev olla.
 Uus missioon Selleks hetkeks oli juba keemiaraviks liiga hilja ja Lucy suri kolm kuud hiljem. Peale naise lakumist siit ilmast istus Liam ta juures kolm tundi ja vabandas, et ei suuutnud teda päästa. Nüüd on Liam võtnud eesmärgiks levitada teavet sapijuha vähi kohta, sest see haigus võttis temalt eluarmastuse.
Uus missioon
Selleks hetkeks oli juba keemiaraviks liiga hilja ja Lucy suri kolm kuud hiljem.
Peale naise lakumist siit ilmast istus Liam ta juures kolm tundi ja vabandas, et ei suuutnud teda päästa.
Nüüd on Liam võtnud eesmärgiks levitada teavet sapijuha vähi kohta, sest see haigus võttis temalt eluarmastuse.

 

Paraku harduldasemaid ja vähem esinevaid haigusi ei tuvastata piisavalt kiiresti ja sellel on oma hind… Kurb!

Related posts