VAATA oma peopesa: kolmnurk, tärn või romb räägib sulle Sinu eluteest

VAATA oma peopesa: kolmnurk, tärn või romb räägib sulle Sinu eluteest

Meie käel on erinevad kujud, milledel on teatud tähendused. Peale kolmnurkade, tärnide ja rombide, on olemas ka teisi kujundeid nagu kolmhark, poolkuu, kala ja rist.

Vaata tähelepanelikult oma peopesa. Mida sa näed?

Kolmnurk
Sa näed oma peopesal kolmnurka?
Sellisel juhul omad sa megatalenti! Ükskõik millises suuruses kolmnurk viitab erilisele andele. Ja mida suurem on kolmnurk, seda suurem tõenäosus on sul saada väga austatud isikuks ühiskonnas.

Tärn
Kui sa näed oma peopesal tärni, mis koosneb peentest joontest, oled sa võimsa ja spetsiifilise võime omanik. Kui tärn asub üleval nimetissõrme all elutee tipus, siis öeldakse, et see isik on suure intelligentsiga, pühendunud teadusele, filosoofiale või religioonile.

Romb
Saatuse joon peopesas moodustab ühe küljega rombi kuju. See räägib piiramatust seiklushimust ja kirest tundma õppida tundmatut. Sellised inimesed paistavad välja uskumatu julgusega ja isegi hoolimatusega.
Sa näed rombi? Siis sa oled uurija, kellele meeldib võtta riske.

Kala
See kujund on väga sarnane rombiga. Isik, kes leiab selle kuju, on väga religioosne.

Poolkuu
Kui kaks joont moodustavad lõikumisel sirbi või poolkuu, siis sa sõna otseses mõttes suudad ennustada tulevikku. Sinu intuitsioon on nii tugev, et paljud sõbrad küsivad sult nõu.

Kolmhark
Kui elujoon peopesal jaguneb kolmeks osaks ja moodustab kolmhargi: siis sa oled sõna otseses mõttes ebamaise kaitse omanik ja mitte miski ei saa sulle haiget teha.

Rist
See on isik, kellel on mingisugune spetsiifiline vaimne teadmine.

Related posts