10. päeva vanune beebi suri peale seda, kui rotid teda haiglas elusast peast sõid….

10. päeva vanune beebi suri peale seda, kui rotid teda haiglas elusast peast sõid….

Midagi nii õõvastavat pole ammu lugenud….

Beebi toimetati peale sünnitust kirurgia osakonda. Vastsündinud poisslaps sündis Goverment General haiglas Andhra Pradesh'is Kagu-Indias. Pärast sündi toimetati beebi kirurgiaosakonda inkubaatorisse, kuna tal oli ebatavaline kopsuprobleem. Tema vanemaid sinna blokki ei lubatud, kuid teisel pool akent märkasid nad midagi imelikku.
Beebi toimetati peale sünnitust kirurgia osakonda.
Vastsündinud poisslaps sündis Goverment General haiglas Andhra Pradesh’is Kagu-Indias.
Pärast sündi toimetati beebi kirurgiaosakonda inkubaatorisse, kuna tal oli ebatavaline kopsuprobleem. Tema vanemaid sinna blokki ei lubatud, kuid teisel pool akent märkasid nad midagi imelikku.
Vanemad märkasid verd. Poisi ema Chavali Lakshmi märkas, et tema lapse varbad olid kaetud ilmselt verega. Kui ta küsis õelt vere kohta, siis vastati talle, et see ei ole midagi, mille pärast muretseda ning puhastasid beebi märja lapiga.
Vanemad märkasid verd.
Poisi ema Chavali Lakshmi märkas, et tema lapse varbad olid kaetud ilmselt verega.
Kui ta küsis õelt vere kohta, siis vastati talle, et see ei ole midagi, mille pärast muretseda ning puhastasid beebi märja lapiga.
Nad märkasid suletud alas rotti . Sel õhtul märkasid Chavali ja tema abikaasa suletud blokis rotti ja pöördusid jälle õe poole. Emale öeldi, et haiglas on suur rottide probleem ja nad ei suuda neid piisavalt kiiresti hävitada.
Nad märkasid suletud alas rotti .
Sel õhtul märkasid Chavali ja tema abikaasa suletud blokis rotti ja pöördusid jälle õe poole.
Emale öeldi, et haiglas on suur rottide probleem ja nad ei suuda neid piisavalt kiiresti hävitada.
Laps leiti näritud sõrmede ja näoga. Lakshmi ütles: "Pühapäeva varahommikul hakkas minu poeg nutma. Kuna mind ei lubatud tema inkubaatori kõrvale seisma, siis palusin tungivalt õel teda kontrollima minna. Ta oli jälle kaetud verega, seekord nägu." "Selleks ajaks, kui nad teda vaatama läksid, olid rotid ära söönud tema parema käe sõrmed ja silma".
Laps leiti näritud sõrmede ja näoga.
Lakshmi ütles: “Pühapäeva varahommikul hakkas minu poeg nutma. Kuna mind ei lubatud tema inkubaatori kõrvale seisma, siis palusin tungivalt õel teda kontrollima minna. Ta oli jälle kaetud verega, seekord nägu.”
“Selleks ajaks, kui nad teda vaatama läksid, olid rotid ära söönud tema parema käe sõrmed ja silma”.
Rotid tulid eikusagilt. Paar vaatas õudusega, kuidas laps kubises ei kusagilt ilmunud rottidest. Kui arst lõpuks saabus, olid närilised ära närinud osa lapse näost ja sõrmed. Arst hooldas ja ravis last ning ütles paarile, et nad ei muretseks nii palju, sest neil on ju ka teine laps, 2-aastane poeg.
Rotid tulid eikusagilt.
Paar vaatas õudusega, kuidas laps kubises ei kusagilt ilmunud rottidest.
Kui arst lõpuks saabus, olid närilised ära närinud osa lapse näost ja sõrmed. Arst hooldas ja ravis last ning ütles paarile, et nad ei muretseks nii palju, sest neil on ju ka teine laps, 2-aastane poeg.
Lapse mujale toimetamise asemel üritasid nad hoopis rotte eemale peletada. isa ütles: "Me kahtlustasime ohtu juba nädal tagasi ja palusime personalil meie laps päästa. Nad ei vaevanud ennast lapse asukoha muutmisega, ega võtnud meie sõnu tõsiselt." Personal ja tervishoiuosakond saabusid ning seadsid ümber beebi haiglavoodi üles lõksud. 45. minuti jooksul püüdsid nad kinni neli suurt rotti.
Lapse mujale toimetamise asemel üritasid nad hoopis rotte eemale peletada.
isa ütles: “Me kahtlustasime ohtu juba nädal tagasi ja palusime personalil meie laps päästa. Nad ei vaevanud ennast lapse asukoha muutmisega, ega võtnud meie sõnu tõsiselt.”
Personal ja tervishoiuosakond saabusid ning seadsid ümber beebi haiglavoodi üles lõksud. 45. minuti jooksul püüdsid nad kinni neli suurt rotti.
Järgmisel päeval leiti beebi surnuks sööduna. Haigla juhataja dr. Venugopala Rao ütles: "Me olime probleemiga tegelenud ja arvasime, et see on lahendatud. Kahjuks täna hommikul ründasid närilised uuesti vastsündinut." Hoolimata kõigest väitsid haigla ametnikud, et laps suri operatsioonijärgsete komplikatsioonide tagajärjel, mitte rottide hammustustesse. Lakshmi ütles ajakirjanikele, et mitte rotid ei tapnud nende last, vaid haigla!
Järgmisel päeval leiti beebi surnuks sööduna.
Haigla juhataja dr. Venugopala Rao ütles: “Me olime probleemiga tegelenud ja arvasime, et see on lahendatud. Kahjuks täna hommikul ründasid närilised uuesti vastsündinut.”
Hoolimata kõigest väitsid haigla ametnikud, et laps suri operatsioonijärgsete komplikatsioonide tagajärjel, mitte rottide hammustustesse.
Lakshmi ütles ajakirjanikele, et mitte rotid ei tapnud nende last, vaid haigla!
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!