11 veidrat ja rõvedat asja, mille arstid on leidnud oma patsientide kõrvadest…

11 veidrat ja rõvedat asja, mille arstid on leidnud oma patsientide kõrvadest…

Kas teiega on ka midagi nii ekstreemset juhtunud?

Ritsikas Patsient pöördus arsti juurde, sest tal sügeles kõrv. Kui arstil õnnestus lõpuks süüdlane välja tõmmata, osutus selleks üsna suur ritsikas, kes oli endale kõrva kodu teinud.
Ritsikas
Patsient pöördus arsti juurde, sest tal sügeles kõrv. Kui arstil õnnestus lõpuks süüdlane välja tõmmata, osutus selleks üsna suur ritsikas, kes oli endale kõrva kodu teinud.
Kellapatarei Noor poiss ütles oma emale, et oli nädal varem kõrva pliiatsi pooleks murdnud. Kui arst selle asja kõrvast välja tõmbas, ostus see hoopis kellapatareiks. Luiskamine ei ole ilus!
Kellapatarei
Noor poiss ütles oma emale, et oli nädal varem kõrva pliiatsi pooleks murdnud.
Kui arst selle asja kõrvast välja tõmbas, ostus see hoopis kellapatareiks. Luiskamine ei ole ilus!
Ööliblikas 12-aastane poiss Coloradost pöördus traumapunkti ning ta karjus ja nuttis kõrvavalust. Arst vaatas ja märkas, et sügaval tema kõrvas oli peidus täissuuruses ööliblikas. Nad püüdsid teda välja loputada, kuid kahjuks ei andnud see tulemust. Lõpuks sisenesid nad kõrva pintsettidega. Kui nad selle välja tõmbasid, oli ta endiselt elus ja hakkas mööda tuba ringi lendama!
Ööliblikas
12-aastane poiss Coloradost pöördus traumapunkti ning ta karjus ja nuttis kõrvavalust. Arst vaatas ja märkas, et sügaval tema kõrvas oli peidus täissuuruses ööliblikas.
Nad püüdsid teda välja loputada, kuid kahjuks ei andnud see tulemust.
Lõpuks sisenesid nad kõrva pintsettidega. Kui nad selle välja tõmbasid, oli ta endiselt elus ja hakkas mööda tuba ringi lendama!
Play-Doh Kui ema tõi oma 3-aastase tütre iga-aastasele läbivaatusele küsis arst, millal ta on lasknud tüdrukule kõrva torud panna? Ema oli šokeeritud ja vastas: "Mitte kunagi!" Kui arst oli kõrvu veidi loputanud, siis hakkas kõrvast välja tulema rohelist Play-Doh plastiliini, mis oli sama varjundiga, nagu meditsiinilised kõrva torud. See olukord võis tõesti olla segadusse ajav nii arstile kui emale...
Play-Doh
Kui ema tõi oma 3-aastase tütre iga-aastasele läbivaatusele küsis arst, millal ta on lasknud tüdrukule kõrva torud panna? Ema oli šokeeritud ja vastas: “Mitte kunagi!” Kui arst oli kõrvu veidi loputanud, siis hakkas kõrvast välja tulema rohelist Play-Doh plastiliini, mis oli sama varjundiga, nagu meditsiinilised kõrva torud.
See olukord võis tõesti olla segadusse ajav nii arstile kui emale…
Lihasööjad tõugud Peale Peruu reisi hakkas 27-aastane pidevalt kuulma kraapimise hääli ja tal hakkasid intensiivsed peavalud. Lõpuks tehti talle operatsioon a arstid eemaldasid kõrvast kärbse vastsed. Need tõugud teevad tavaliselt kodu haavatud või surnud imetajatesse ja toituvad lihast. Vastsed olid närinud 12 cm suuruse augu tema kuulmekäiku.
Lihasööjad tõugud
Peale Peruu reisi hakkas 27-aastane pidevalt kuulma kraapimise hääli ja tal hakkasid intensiivsed peavalud. Lõpuks tehti talle operatsioon a arstid eemaldasid kõrvast kärbse vastsed. Need tõugud teevad tavaliselt kodu haavatud või surnud imetajatesse ja toituvad lihast. Vastsed olid närinud 12 cm suuruse augu tema kuulmekäiku.
Võilill Vanemad Hiinast märkasid, et nende nooremal tüdrukul tundus kasvavat midagi kummalist kõrvast. Nad viisid ta arsti juurde, kes objekti lihtsalt eemaldas. Nad olid kõik šokeeritud, et selleks oli võilill ja et võilill võis kasvada tema kuulmekäigus 2 cm pikkuseks.
Võilill
Vanemad Hiinast märkasid, et nende nooremal tüdrukul tundus kasvavat midagi kummalist kõrvast. Nad viisid ta arsti juurde, kes objekti lihtsalt eemaldas. Nad olid kõik šokeeritud, et selleks oli võilill ja et võilill võis kasvada tema kuulmekäigus 2 cm pikkuseks.
Barbie king Kui koolieeliku vanemad said teada, et nende lapsel võib olla kõrvas ohtlik, kiiresti arenev vähk, olid nad ahastuses. Kui poiss operatsioonil oli, avastasid arstid, et see oli tegelikult roosa Barbie king. Väike poiss oli selle sinna pannud tõenäoliselt väga ammu, sest objekti ümber olid hakanud juba koed kasvama, põhjustades kasvajat meenutava massi. Milline kergendus!
Barbie king
Kui koolieeliku vanemad said teada, et nende lapsel võib olla kõrvas ohtlik, kiiresti arenev vähk, olid nad ahastuses. Kui poiss operatsioonil oli, avastasid arstid, et see oli tegelikult roosa Barbie king. Väike poiss oli selle sinna pannud tõenäoliselt väga ammu, sest objekti ümber olid hakanud juba koed kasvama, põhjustades kasvajat meenutava massi. Milline kergendus!
Elav ämblik Hiinast pärit naisel hakkas kõrvas lakkamatu sügelus ja nii viis päeva järjest. Ta pöördus arstile asja kontrollimiseks. Kõrvast leiti väike ämblik, kes oli sinna endale kodu teinud. Arstid kasutasid ämbliku välja loputamiseks soolalahust. Kui arstid teatasid, et sissetungija on eemaldatud, puhkes naine kergendusest pisaraisse.
Elav ämblik
Hiinast pärit naisel hakkas kõrvas lakkamatu sügelus ja nii viis päeva järjest. Ta pöördus arstile asja kontrollimiseks. Kõrvast leiti väike ämblik, kes oli sinna endale kodu teinud. Arstid kasutasid ämbliku välja loputamiseks soolalahust. Kui arstid teatasid, et sissetungija on eemaldatud, puhkes naine kergendusest pisaraisse.
Hammas Väike tüdruk tahtis hoida oma hammast ohutult hambahaldja jaoks ja pani selle kõrva peitu. Arst eemaldas selle edukalt.
Hammas
Väike tüdruk tahtis hoida oma hammast ohutult hambahaldja jaoks ja pani selle kõrva peitu.
Arst eemaldas selle edukalt.
Prussakas Austraaliast pärit mees ärkas üles terava valu pärast kõrvas. Ta teadis, et midagi oli kõrva roninud ja üritas seda tolmuimejaga välja imeda. Kahjuks see ei toiminud ja ta pöördus haiglasse ning seal püüti objekti välja loputada oliivõliga. See tegi asjad ainult hullemaks, sest kõhe sissetungija ronis aina sügavamale. Lõpuks võttis arst pintsetid ja tõmbas kõrvast välja 2.5 cm pikkuse prussaka. Kuidas midagi nii suurt üldse sinna mahub?
Prussakas
Austraaliast pärit mees ärkas üles terava valu pärast kõrvas. Ta teadis, et midagi oli kõrva roninud ja üritas seda tolmuimejaga välja imeda. Kahjuks see ei toiminud ja ta pöördus haiglasse ning seal püüti objekti välja loputada oliivõliga. See tegi asjad ainult hullemaks, sest kõhe sissetungija ronis aina sügavamale. Lõpuks võttis arst pintsetid ja tõmbas kõrvast välja 2.5 cm pikkuse prussaka. Kuidas midagi nii suurt üldse sinna mahub?
Legod Lapsed kipuvad toppima asju igale poole, kuhu saavad. Seekord torkas noor poiss endale Lego klotsi kõrva ja selle eemaldamiseks tuli poisile rahustit anda.
Legod
Lapsed kipuvad toppima asju igale poole, kuhu saavad. Seekord torkas noor poiss endale Lego klotsi kõrva ja selle eemaldamiseks tuli poisile rahustit anda.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!