14-aastane poiss sööstis sillale, et päästa hädas olev kass – Kiisu klammerdus poisi külge kogu eluks…

14-aastane poiss sööstis sillale, et päästa hädas olev kass – Kiisu klammerdus poisi külge kogu eluks…

Noor ja äärmiselt hooliv… Kena tegu!

14-aastane poiss kiirustas päästma maanteele visatud kassi. Vöödiline oli nii tänulik päästmise üle, et klammerdus oma päästja külge ja ei tahtnud enam lahti lasta.
Saage tuttavaks kass Lucky ja tema päästja Gavin’iga.
Erin Brown sõitis ühel pühapäeval maanteel, et viia oma poeg Gavin sünnipäevapeole. See, mis ta järgmiseks nägi, pani ta õhku ahmima ja ta ei suutnud uskuda, mida nägi.
Nende ees olevast liikuvast autost visati välja kass. Naine peatas auto ja sellest hüppas välja tema poeg Gavin, kes peatas teised autod, et joosta kassini ja ta päästa.
Šokeeriv oli vaadata, kuidas kass prantsatas asfaldile ja jooksis maanteele autode eest läbi.
Gavin sööstis autost välja, jooksis sillale ja haaras traumeeritud kassi.
Erin ei teadnudki, mis oli šokeerivam – kas see, et kass visati liikuva sõiduauto aknast välja või, et tema poeg jooksis autost välja maanteele kassi päästma.
Kass hingas trauma tõttu raskelt ja tema küüned olid lahti tulnud.
Ta puges Gavin’i käte vahele ja Gavin hoidis teda tugevalt ning hellitas teda. Sellega tõestas ta kassile, et ei tee talle liiga ning võitis tema usalduse.
Lucky viidi BluePearl loomakliinikusse, kus töötajad hoolitsesid ta eest ning andsid talle valuvaigistit. Gavin ei lasknud oma uuest sõbrast lahti. Nendevaheline side oli kohene.
Hiljem, üks hea inimene, kes oli lugenud nende lugu Facebookist, pakkus osalist abi meditsiinikulude katmisel. Gavin oli sellest žestist nii liigutatud, et pisarad hakkasid voolama. Ka Gavin andis oma raha (63$) kassi haiglakulude katteks. Poisi ema süda täitus tänutundega.
Lucky’l läheb hästi ja ta taastub oma uues kodus.
Kaks sõpra on saanud väga lähedasteks ja Lucky teab väga hästi, et Gavin päästis ta. Nende omavahelist sidet ei ole võimalik kirjeldada. Lucky on üks armsamaid kasse, keda nad on eales kohanud! Ta on nii pehme ja mänguline ning väga armastusväärne!
Kangelaslikul poisil on loomade jaoks suur süda ja ta on alati tahtnud suurena veterinaariks saada. Nüüd on ta otsustanud selle kindlasti reaalsuseks muuta.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!