4 tähemärki, kes võivad Sinuga manipuleerida ilma, et ise seda märkad…

4 tähemärki, kes võivad Sinuga manipuleerida ilma, et ise seda märkad…

Hullemaid tundeid, mida kogeda, on olla manipuleeritud. Seda ei tehta alati pahatahtlikul eesmärgil. Vahest inimesed meelitavad sind tegema asju, mis tulevad sulle kasuks, kuid mõnel teisel korral püütakse teha enda elu paremaks.
Need tähemärgid on teadaolevalt kõige manipuleerivamad:

1. VÄHK
Rohkem kui ükski teine tähemärk, on Vähk häiritud, kui teab, et teda nähakse manipuleerijana. Ta ei taha kunagi olla kontrolliv, kuid teeb seda tihti, ilma et mõistaks seda. Vähk on süütunde rongi kapten ning isegi kui ta usub, et asjad mida teeb on nende enda jaoks, ei tundu see nii neile, keda ta püüab mõjutada.
2. SKORPION
Skorpioni võime salakavalalt ringi hiilida ja teavet koguda, muudab ta spiooniks. Ta on kiire, osav ja kaval ning kasutab seda koguaeg enda kasuks ära. Ta on nii diskreetne, et inimesed, keda ta manipuleerib, ei märka seda enne, kui ta on ammu läinud. Skorpioni manipulatsioonid ja veenmised on tehtud sageli enese aitamiseks, kuid vähemalt teeb ta seda varjatult.
3. KAKSIKUD
Kaksikud on ilmselt kõige sõbralikum tähemärk, kuid see ei tähenda, et ta ei ole võimeline tegema seda, mida vaja, et inimesed käituksid nii, nagu ta tahab. Kaksikuid aitab välja tema karisma ja sarm ning ta kohaneb ükskõik millise olukorraga. Mida usaldusväärsem ta on ja sõbralikum tundub, seda tõenäolisemalt teevad teda ümbritsevad inimesed seda, mida ta tahab. See ei ole kunagi mõeldud pahatahtlikult, tal on lihtsalt plaan ja tahab, et see läheks õigesti. 4. LÕVI
Lõvi ootused maailmale on kõrged ja kui need ei ühti sellega, mida tahab, ei karda ta minna ning panna seda enda jaoks tööle. See, kuidas ta saab mida tahab, ei ole alati kõige salakavalam viis. Tihti ta lihtsalt jätkab nõudmist, kuni see talle antakse. Ta teab, mida tahab ja ei karda selle järgi minna.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!