5 märki, et oled enne Maal viibinud ja TAASSÜNDINUD…

5 märki, et oled enne Maal viibinud ja TAASSÜNDINUD…

Lihtsalt öeldes on reinkarnatsioon (taassündimine) uskumine, et meie energia ei hävine peale surma. See lihtsalt liigub teise eluvormi. Meie hinged ei lahku MAALT, vaid otsivad uue peremeeslooma.
See uskumus on umbes kolm tuhat aastat vana. See on kõige populaarsem Indias, Tais, Jaapanis ja Hiinas. Üks uskumus, mis kaasneb reinkarnatsiooniga on, et igaüks on elanud enne seda mitu elu ja et meil on võime neid mäletada.
Kui sa arvad, et oled taassündinud või lihtsalt uudishimulik, siis loe neid viite märki:

UNENÄOD
Kõik näevad und, kuid sinu uni on võimsam kui teistel, võib see olla lihtsalt mälestus.
Meie eelmise elu mälestustel on lihtsam avalduda unenägudes. Iga korduv unenägu, mida näed, võib olla varjatud mälestus.

DEJA VU
Deja vu on väga populaarne nähtus. Selle kohta on mitu selgitust, mis ulatuvad neuroloogilisest ebakõladest kuni tõenditeni kattuvatest paralleelsetest maailmadest.
Samuti on võimalik, et deja vu on eelmise elu mälestuse kogemine.

HIRMUD JA FOOBIAD
Paljud inimesed kannatavad mõistusevastaste foobiate käes, hirmud, mis tunduvad eksisteerivat ilma näiva põhjuseta. Mõned inimesed usuvad, et mälestused eelmisest elust kinnituvad meisse läbi hirmu. Kui sind tappis eelmises elus madu, on võimalik, et kannatad selles elus mõistmatu mao hirmu käes.

MÄLESTUSED
On juhtumeid, kus noortel lastel on veidrad mälestused, mida perekond vannub, et ei ole juhtunud. Mõnikord osutuvad need mälestused ülemõistuse täpseks.
Äkki mäletas väike poiss oma mõrva ja see mälestus juhtis uurijad mehe surnukehani, kes aastaid tagasi mõrvati? See on kogu reinkarnatsiooni tõestus, mida vaja on.
Kui sul on mälestusi, mis ei tundu reaalsed, siis võivad need tegelikult pärineda täiesti teistsugusest elust.

TUGEV INTUITSIOON
Intuitsioon on oskus “kasutusele võtta” sünnipärased teadmised. Usutakse, et mida küpsemaks saavad meie hinged, seda lihtsam on meil neid kõikehõlmavaid teadmisi kasutada. Kui sul on tugev intuitsioon, siis on tõenäoline, et su hing muutub küpsemaks, mis omakorda tähendab, et oled elanud läbi mitu elu.

On loendamatuid märke, mis viitavad reinkarnatsioonile, kuid kogedes rohkem kui ühte neist viiest märgist, on see tugev näitaja, et oled sellel planeedil elanud teise inimesena ja täiesti erinevat elu.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!