7 imalat filmi stseeni, mida me soovime, et juhtuks ka meiega

7 imalat filmi stseeni, mida me soovime, et juhtuks ka meiega

Muidugi ei peaks me ihaldama sellist armuelu, mida kuvatakse filmides, kui me just tõsiselt pettuda ei taha. Armastuslood võivad olla minestamist väärt, kuid päeva lõpuks ei ole meie romantika eelistused just reaalsed. Siin on mõned näited, mida meie sisemus igatseb:

   

1. Võluv armas kohtumine
Lihtsalt kujuta ette: Sa põrkad kokku ilusa võõraga ja teie vahel toimub kohmakas ülimeeldiv väike jutuajamine. Või sa komistad ja kukud ja sind aidatakse püsti veetleva mööduja poolt. Teie pilgud kohtuvad. Seal on sädemeid. See on palju parem kui rahvarohkes baaris kohtumine, eksju?

2. Dramaatiline kiirjooks lennujaamas
Sa valetad, kui sa ütled, et ei ole unistanud sellest, kuidas sulle hüütakse „oota!“ ja sööstetakse suudlema hetkel, kui oled minemas lennukisse. Kuid see pole siiski võimalik tänapäeva lennujaama turvakontrolli tõttu.

3. Jagate tegevust, mis ei peaks olema romantiline, aga tegelikult on!
Näiteks see, kuidas Patrick Swayze ja Demi Moore tegid keraamikat filmis „Ghost“. Ilmselt meil kõigil on vaja äärmiselt romantilist muusikat, et rõhutada meie igapäevaseid hobisid. Või me kõik peaks rohkem võtma keraamika tunde.

ghost

4. Suudlemine paduvihmas
Vahet ei ole, kas on vihm on külm või libe või ükskõik vastik tegelikus elus, hoolimata kõigest, me ikka tahame seda.
5. Kirglik kõne armastusest
Filmid versus päriselu ebaõiglus – armuavalduste täielik puudumine on edetabeli tipus. Iga naine väärib pikka plaanimata monoloogi, miks ta on kellegi elu armastus.
6. Või teatraalne serenaad, mis väljendab sama mõtteavaldust.
See ei pea olema kõne – muusikaline armastuse pihtimus on sama aktsepteeritav.
7. Armumine esimesest silmapilgust
Sa võid arvata, et oled armunud esimesest silmapilgust (või tundnud iha), aga kui tihti juhtub sinuga, et kohtud oma universumis heaks kiidetud hingesugulasega? Garantii oleks tore!
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!