9-aastane tüdruk poos ennast üles, kuna oli kade TEMA peale…

9-aastane tüdruk poos ennast üles, kuna oli kade TEMA peale…

Nii noor ja selline tegu…

Justice Williams oli 9-aastane tüdruk. Tamiqua Torres, tema ema, tuli vannituppa peale seda, kui ta ei olnud oma tütrest mõnda aega kuulnud. See, mille ta eest leidis, hävitaks iga lapsevanema elu.
Justice Williams oli 9-aastane tüdruk.
Tamiqua Torres, tema ema, tuli vannituppa peale seda, kui ta ei olnud oma tütrest mõnda aega kuulnud. See, mille ta eest leidis, hävitaks iga lapsevanema elu.
Justice oli ennast üles poonud dušši ukse külge koos valge lehega. Ta toimetati kohe haiglasse ja 12 minutit hiljem kuulutati ta surnuks. Miks ta tegi midagi sellist?
Justice oli ennast üles poonud dušši ukse külge koos valge lehega.
Ta toimetati kohe haiglasse ja 12 minutit hiljem kuulutati ta surnuks. Miks ta tegi midagi sellist?
Torres'el oli oma uue abikaasaga 8-kuune poeg. Tuli välja, et just see mõjutas Justice'i äärmiselt negatiivselt. Kiusamise ohver ta ei olnud ja koolis läks tal hästi.
Torres’el oli oma uue abikaasaga 8-kuune poeg.
Tuli välja, et just see mõjutas Justice’i äärmiselt negatiivselt. Kiusamise ohver ta ei olnud ja koolis läks tal hästi.
Armukadedus venna vastu oli tõeline. Ja ilmselt oli see ka põhjuseks, miks Justice ennast ära tappis. Kuid suuremas pildis tundub, et tänapäeva lastel on aina raskem oma emotsioonidega toime tulla ja see on teema, millega tuleks tegeleda...
Armukadedus venna vastu oli tõeline.
Ja ilmselt oli see ka põhjuseks, miks Justice ennast ära tappis.
Kuid suuremas pildis tundub, et tänapäeva lastel on aina raskem oma emotsioonidega toime tulla ja see on teema, millega tuleks tegeleda…
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!