Ärritunud koer hakkas last autost eemale tõukama. Isa oli hämmeldunud, kui tõe avastas!

Ärritunud koer hakkas last autost eemale tõukama. Isa oli hämmeldunud, kui tõe avastas!

Veel üks üsna uskumatu lugu perekonna koertest ja kartmatust võitlusest varitseva ohuga…

Rodney Bacon elab oma perekonnaga Idaho’s Nevada piiri lähedal.
Ühel päeval läks Rodney õue koos oma 3-aastase tütre Harper’iga, et kokku koguda autost asju. Nende selja taga oli pere saksa lambakoer Trek. Järsku hakkas Trek väikest tüdrukut autost eemale tõukama. Tüdruk käratas koerale, et ta lõpetaks tema nügimise.
Rodney ei teadnud aga, et nende koer üritas hoida Harperit eemal auto lähedal asuvast maost. Trek’i käitus äärmiselt kummaliselt – järelikult midagi toimus!
Isa ja tütar suundusid tuppa, samal ajal perekonna teine koer, pitbull Crace, jooksis Treki juurde ja käitus ka kummaliselt.
Mees sulges ukse ja teine koer hakkas selle peale haukuma. Ja siis ta ründas seda ja mida lähemale mees maole läks, seda agressiivsemaks Crace muutus.
Selleks ajaks kui mees labida tõi, oli koer mao ära tapnud.
Crace oli saanud oma kangelasliku käitumise tagajärjel ja perekonda kaitstes maolt hammustada. Peale seda jooksis ta minema ja teda ei leitud kusagilt. Nad otsisid kõikjalt, kuid tulemusteta. Nad arvasid, et ta jooksis ära, et minna surema. Õnneks tuli ta siiski ise järgmisel päeval tagasi. Kuid see ei olnud veel loo lõpp….
Rodney tuli järgmisel päeval lõunasöög paiku koju ja leidis veel ühe mao. Cracie istus seal ja tappis ka selle mao. Selles lahingus sai ta veel ühe mao hammustuse jalga. Peale seda juhtumit otsustas Rodney kindlasti Crace’i veterinaari juurde viia.
Hoolimata sellest, et Crace’i pea oli suur ja paistes, läks tal hästi. Ta saab hingata, süüa, juua ning liputab rõõmsalt saba.
Maod tahavad samamoodi ellu jääda nagu inimesed. Nad ei tule tahtlikult meile järgi ja hammustus on viimane abinõu. Mõnikord, kui maod tungivad meie ruumi, on tema tapmine vältimatu.
Pitbull käitus vastavalt oma instinktidele ja see ei olnud kellegi süü – ta ei kahelnud hetkekski ja kaitses oma perekonda.
Jumal tänatud, et kõik on terved, kaasa arvatud nende kaks koera!

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!