Ema mõrvas oma poja peale seda, kui ta nägi ema vanaisaga vahekorras…

Ema mõrvas oma poja peale seda, kui ta nägi ema vanaisaga vahekorras…

Ise teen ja teised süüdi, uskumatu naisterahvas…

Veronica Paranello (28) Sitsiiliast kägistas oma poega elektrijuhtmega ja siis viskas tema keha restkaevu, sest poiss sattus emale peale, kui ta vanaisaga vahekorras oli. Naine mõisteti kuriteos süüdi ja 30. aastaks vangi. Oma koletu kuriteo varjamiseks väitis naine esialgu, et tema poeg Loris on röövitud.
Veronica Paranello (28) Sitsiiliast kägistas oma poega elektrijuhtmega ja siis viskas tema keha restkaevu, sest poiss sattus emale peale, kui ta vanaisaga vahekorras oli.
Naine mõisteti kuriteos süüdi ja 30. aastaks vangi.
Oma koletu kuriteo varjamiseks väitis naine esialgu, et tema poeg Loris on röövitud.
Hiljem selgus, et Loris oli tuppa tulnud ja leidis eest oma ema, kes oli vahekorras äia Andrea Stival'iga. Naine süüdistas meest ka mõrvas. Loris'e surnukeha leiti lõpuks ühe jahimehe poolt. Prokuröride kirjelduse kohaselt oli naine kohtuprotsessi ajal olnud enesekeskne ja manipuleeriv valetaja. Pärast selgus lahangu raportist, et Loris oli veel elus, kuid teadvuseta, kui ema tema kehast vabanes. Paranello abikaasa on esitanud abielulahutus avalduse.
Hiljem selgus, et Loris oli tuppa tulnud ja leidis eest oma ema, kes oli vahekorras äia Andrea Stival’iga. Naine süüdistas meest ka mõrvas.
Loris’e surnukeha leiti lõpuks ühe jahimehe poolt.
Prokuröride kirjelduse kohaselt oli naine kohtuprotsessi ajal olnud enesekeskne ja manipuleeriv valetaja.
Pärast selgus lahangu raportist, et Loris oli veel elus, kuid teadvuseta, kui ema tema kehast vabanes.
Paranello abikaasa on esitanud abielulahutus avalduse.

Loading...

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!