Ema sõi õhtust tulevase väimehega. Päevi hiljem avastas ta vana foto, mis paljastas…..

Ema sõi õhtust tulevase väimehega. Päevi hiljem avastas ta vana foto, mis paljastas…..

Vanade fotode puhul on see hea asi, et neid saab säilitada karbis ja kusagile ära panna. Tänapäeval hoitakse pilte telefonis ja kui telefon hävineb, kaovad ka fotod.
Siin on hiljutine lugu, kus ema leidis vana foto, mis muutis tema tütre ja väimehe elu.
Selles loos on suur roll saatusel, mida seostatakse sündmustega, mis toimuvad väljapool inimeste kontrolli. Vahest tõesti juhtub elus asju, mida ei ole võimalik kuidagi selgitada.

See lugu algab Heidi ja Ed Savitt abiellumisega. Nad abiellusid eelmise aasta suvel ja ei arvanud, et miski võiks nende suhet raputada. Tutvusid nad 2011. aastal Newcastle Ülikoolis Londonis.

Credit: Providr
Ed kolis ülisõpilaskorterisse, kus Heidi elas ja neil tekkis üsna pea suhe. Selllest hetkest alates möödus neil koos 6 muljetavaldavat aastat. Kuid kui Ed kohtus lõpuks ka Heidi emaga, siis midagi muutus.
Heidi ema kahtlustas, et Ed’iga oli seotud rohkem, kui esmapilgul tundus.
Credit: iQoncept/shutterstock.com
Seega usaldas Heidi ema oma sisetunnet ja hakkas kaevama Ed’i minevikus. Ta leidis vana foto, mis paljastas šokeerivat infot.
Foto kuvas, et Ed’i loos oli palju enamat, kui mõlemad perekonnad oodata oskasid.
Credit: DeVisu/shutterstock.com
Õhtusöögi ajal rääkis Heidi ema Kay Parker Ed’i emale Fiona Savitt’ile, kuidas talle meeldib puhkuse ajal purjetada. Sel hetkel mainis Kay, et Heidil oli ühe puhkuse ajal, kui ta oli 6-aastane, üks armas peika nimega Ed. Need kaks olid kohtunud Türgis. Kui Fiona kuulis, et poisi nimi oli Ed, pillas ta oma veiniklaasi maha.
Credit: aboikis/shutterstock.com
Pärast õhtusööki ei suutnud Kay unustada seda jutuajamist. Kui ta koju jõudis, läks ta pööningule ja vaatas läbi kunagised puhkuse pildid.
Ta leidiski sealt pildi, mis tekitas mõlemas perekonnas šoki.
Credit: http://images.faithtap.com
Heidi ei mäletanud seda puhkuse kohtumist hetkeni, kui ema mainis nime Ed. Kui Kay näitas Heidi’le pilti, läksid tema silmad üllatusest suureks!
Poiss, kes temakõrval seisis, oli sama Ed, kellega ta nüüdseks abielus oli.
Credi: http://images.faithtap.com
Heidi ei ole kunagi uskunud saatusesse. Peale selle foto nägemist, uskus ta nüüd, et oli kokku määratud mehega, kellega abiellunud oli.
Peale foto näitamist Heidile, saatis Kay selle koos teiste piltidega ka Fiona’le.
Credit: KunstBilder/shutterstock.com
Kay usub, et kui Heidi ja Ed kohtusid aastaid tagasi ülikoolis, pidi seal olema mingisugune teadmine alateadvuses, et nad olid varasemalt juba kohtunud. Kay usub, et see varasem kokkupuude viis need kaks uuesti kokku. Heidi nõustub emaga ja mainis, et sellest hetkest, kui tema ja Ed kohtusid, on nad olnud lahutamatud. Need kaks kohtusid, kui olid 6-aastased ning nüüd on nad mõlemad 26-aastased ja abielus. See näitab, et saatusel on unikaalne võimalus inimesi kokku viia, isegi 20 aastat hiljem.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!