Hulkuv koer trügis nende pulma. Kuidas aga lugu lõppes?

Hulkuv koer trügis nende pulma. Kuidas aga lugu lõppes?


See oli Matheus’i ja Marília suur päev – kuid see päev muutus tähtsaks ka ühele üksildasele hulkuvale koerale, kelle ei olnud sõpru selles maailmas…

Marília ja Matheus, kes elavad São Paulo’s Brasiilias, lootsid teha oma pulmad väljas, kuid ilmal olid selleks päevaks teised plaanid. Torm tõi endaga kaasa tugevad vihmsajud ja paar otsustas pulmad telgis pidada.
Kuid Marília ja Matheus ning nende külalised ei olnud ainsad, kes lootsid kuivaks jääda.
Kohalviibijad istusid oma kohtadele, kui telki jalutas hulkuv koer, kes otsis varjupaika ja tähelepanu. Kuna see oli suletud üritus, siis üritasid inimesed mudaste käppadega koera välja visata – kuid ta ei jäänud õue kauaks.
Kui tseremoonia algas ja koor laulma hakkas, astus pruudi asemel uksest sisse hoopis koer. Kuid suurem üllatus oli alles tulemas.
Koer meelitati külaliste poolt uuesti õue ja kui kord oli loodud, läks tseremoonia edasi õige pruudiga. Ajal kui paar luges teineteisele tõotusi, tuli karvane kutsumata pulma külaline tagasi.
Ta sisenes ja viskas pruudi loori peale magama.
Sellel korral ei olnud kellelgi südant koera tormi kätte tagasi saata – kindlasti mitte Marília’l. Ta oli rohkem kui õnnelik, et sai jagada armsa koerakesega tähelepanu keskpunkti ja veidi oma kleiti.
See oli meeldiv üllatus Marília’le, sest ta armastab loomi. Talle meeldis tekkinud olukord väga.
Koeral lubati jääda terveks õhtuks ning värske abielupaari näitel pakkusid koerale sooja vastuvõttu ka nende sõbrad ja perekond. Kui suur päev lõpule jõudis, otsisid Marília ja tema abikaasa üllatukülalist. Koer oli ilmselt lahkunud siis, kui vihm järgi jäi ning lahkus sama salapäraselt kui tuli.
Kuid see ei olnud veel loo lõpp.
Sellel ööl otsustasid Matheus’i ja Marília teha sellest koerast oma lemmiklooma – kui nad ainult ta leiaks. Möödus üle nädala, kuid paarike ei suutnud koera unustada.
Nad otsustasid selle tänava koera adopteerida. Neil kulus tema leidmiseks kaua aega, kuid ühel päeval keegi kontakteerus ja teatas koera asukoha. Varsti nägid nad koera uuesti ja panid talle nimeks Snoop.
Nad viisid ta koju ja pesid. Koer mängis palju, sõi ja jõi vett. Ta oli väga õnnelik ja magas oma esimesel ööl super hästi.
See, mis algas kahe inimese abiellumisega, lõppes kolme liikmega, kes moodustavad perekonna.
Nad on kõik väga õnnelikud!

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!