Kaksikud kulutasid operatsioonidele 15 000£, et välja näha nagu Brad Pitt. Ja muidugi, et saada “rohkem tüdrukuid”!

Kaksikud kulutasid operatsioonidele 15 000£, et välja näha nagu Brad Pitt. Ja muidugi, et saada “rohkem tüdrukuid”!

Kes tahaksid olla Sina?

Loomulikult võib esineda hetki, kus me tahaks võib olla välja näha nagu keegi teine. Kuid me saame sellest üle ja naaseme oma igapäeva toimetuste juurde.
Kuid need kaks ei ole sellised inimesed ja neil oli nii suur kinnisidee saavutada kuulsuse välimus, et nad kulutasid kokku 15 000£ iluoperatsioonidele.
Kaksikutest vennad Matt ja Mike Schlepp Arizonast olid nii huvitatud Brad Pitt’ist ja lasid radikaalse muutuse nimel teha endale operatsioone. Pärast seda osalesid nad ka MTV tõsielusaates “I Want A Famous Face”, et saavutada soovitud väljanägemine.
Nad tegid läbi pika protsessi, mille raames kohendati Mike’i nina ja põski ning paigaldati lõualuu ja lõua implantaadid. Matt sai nina kohendamise ja lõua implantaadi paigalduse. Kahepeale kokku paigaldati nende hammastele 41 portselankatet.
Protsess võttis aega kuid ning peale operatsioone ja valulikke protseduure ei suutnud nad süüa korralikku sööki. Matt rääkis saates, et see kõik oli seda väärt ja et ta teeks seda kümme korda uuesti. See muutus olevat aidanud saada ka rohkem tüdrukuid. Tema vend Mike ütles, et ta ei ole olnud elus õnnelikum, kui praegu.
Ka Brad Pitt’i naine on sarnastel põhjustel pealkirjadesse sattunud, kui Iraani teismeline Sahar Tabar väitis, et on teinud 50 operatsiooni, et välja näha nagu tema iidol, Angelina Jolie…
Paljud inimesed on tähelepanu juhtinud, et tema ekstreemne väljanägemine võib olla saavutatud fototöötlusega – mitte ainult seetõttu, et tema väljenägemine on nii radikaalne, vaid ka tasutal olevate kummaliste venitatud detailide tõttu.
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!