Kas sul on peopesas täht „V“? See tähendab SEDA…

Kas sul on peopesas täht „V“? See tähendab SEDA…

Sa oled kindlasti kuulnud loendamatutel kordadel lauset: „Tulevik on sinu kätes“.
Tänu hiromantiale ehk käejoontelt ennustamisele on see tõsi. Tegelikult võid üllatuda, mida iga joon sinu kohta paljastada võib!

Võta minut ja vaata hoolikalt oma kätt – märkad sa oma peopesas „V“ tähte? Kas näed „V“ tähte oma südamejoone lõpus?
Käejoonte järgi ennustamises on südamejoon üks neljast joonest, mis võib inimese kohta palju rääkida. Südamejoon aitab ennustada suhteid ja emotsioone.
Juhul kui inimesed puudub südamejoon, siis nimetatakse teda südametuks. Sellised inimesed ei näita välja mitte mingisugust kahetsust, armastust ja ei hinda kedagi, peale iseenda.
Südamejoonte vahel katkemised näitavad, et see inimene ei muuda oma tundeid kiiresti. Südamejoon on oluline, sest see räägib ka sinu varasematest suhetest.

Mõne inimese jaoks lõppeb südamejoon peopesal „V“ tähega. Tavaliselt arvatakse, et “V” täht peopesal näitab lõpetamata äri või isiklikku arengut.

Hiromantia kohaselt on V tähte peopesal omavad inimesed äärmiselt õnnelikud, edukad ja omandavad elus palju raha. Usutakse ka, et need inimesed on õnnistatud suure õnnega ja nad juhtuvad oma elus sõbrunema parimate inimestega.
Sellised inimesed leiavad sõpru, kes on usaldusväärsed ning kes toetavad neid elus läbi tõusude ja mõõnade. See ei ole kõik – inimesed, kellel on peopesal “V” täht, teevad ühiskonnas endale hea nime ja õnn naeratab neile alati. Nende esialgne elu on täis võitlusi ja see juhtub alles peale 35. eluaastat, kui elu teeb täieliku U-pöörde nende kasuks.


Loading...

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!