Kodutu mees pani oma telgi juurde üles jõulupuu.. Mida tegid aga võõrad inimesed?

Kodutu mees pani oma telgi juurde üles jõulupuu.. Mida tegid aga võõrad inimesed?

 

John tuntud ka kui Philly on kodutu mees, kes elab telgis. Hoolimata sellest, et ta elab õues ja külmas, tundis ta vajadust jõulupühi tähistada. Ta pani New Orleans'is oma telgi lähedusse üles jõulupuu.
John tuntud ka kui Philly on kodutu mees, kes elab telgis. Hoolimata sellest, et ta elab õues ja külmas, tundis ta vajadust jõulupühi tähistada. Ta pani New Orleans’is oma telgi lähedusse üles jõulupuu.
Tema ümber olev kogukond oli põnevil, et ta tähistas pühasid hoolimata oma halvast olukorrast ning otsustasid tema puule lisada tuled ja kaunistused. Kuid varsti pärast seda, linna töötajad viskasid tema puu prügikasti.
Tema ümber olev kogukond oli põnevil, et ta tähistas pühasid hoolimata oma halvast olukorrast ning otsustasid tema puule lisada tuled ja kaunistused.
Kuid varsti pärast seda, linna töötajad viskasid tema puu prügikasti.
John jälitas veoautot, mis kuuse ära viis ja nägi, kuidas puu purustati ja hävitati. Linn selgitas, et tegu oli rikkumisega, kuna ta on kodutu. Varsti kuulis sellest kohutavast juhtumist läbi sotsiaalmeedia ka kogukond ja nad imestasid, et miks linn norib abitu mehe kallal, kes tahtis lihtsalt jõule tähistada...
John jälitas veoautot, mis kuuse ära viis ja nägi, kuidas puu purustati ja hävitati. Linn selgitas, et tegu oli rikkumisega, kuna ta on kodutu. Varsti kuulis sellest kohutavast juhtumist läbi sotsiaalmeedia ka kogukond ja nad imestasid, et miks linn norib abitu mehe kallal, kes tahtis lihtsalt jõule tähistada…
Sajad kohalikud olid Philly poolt ja tõid talle uue puu koos kaunistustega. Kui Philly'lt küsiti, mida tähendavad jõulud talle, vastas ta: "Teiste aitamist!" Täiesti nõus!
Sajad kohalikud olid Philly poolt ja tõid talle uue puu koos kaunistustega. Kui Philly’lt küsiti, mida tähendavad jõulud talle, vastas ta: “Teiste aitamist!”
Täiesti nõus!

 

Jõulud on aitamise ja hoolimise aeg…

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!