Kui HUMOORIKAS sa oled? See kõik sõltub Sinu tähemärgist….

Kui HUMOORIKAS sa oled? See kõik sõltub Sinu tähemärgist….

Igal tähemärgil on talle iseloomulik huumorimeel, mis võib tekitada kas naeru või viia piinliku vaikuseni…………

JÄÄR (21.03 – 19.04)
Jäärad suudavad inimesed naerma panna oma ülinaljakalt vaimukate märkuste ja sarkastiliste naljadega.
Nende sarkastiline huumorimeel on hästi ajastatud ja neil on loomulik spontaanne taip. Siiski kipuvad nad vahest oma suurepäraste naljadega panema inimesi tundma kõrvalejäetuna, sest neid mõistavad ainult nende sõbrad.
Vahest võivad minna isegi nii kaugele, et nöögivad kedagi paari nalja loomiseks.

SÕNN (20.04 – 20.05)
Sõnnid ei hoia midagi tagasi, kui asi puudutab äärmiselt labase ja räpase nalja tegemist. Neile teeb suurt rõõmu pahvatada välja kõige perverssemad asjad, mis on naljakad, kuid seotud patuste naudingutega. Vaatad naerdes ringi ja veendud, et keegi teine ei kuuleks sellist filtreerimata tögamist. Avalikus kohas võib see olla üsna piinlik.

KAKSIKUD (21.05 – 20.06)
Kaksikud kipuvad huumorit nägema enda elu viletsates olukordades ja panevad teisi naerma kurbade asjade üle. See tähemärk on tõeliselt vastuoluline, sest Kaksikud teevad mõned kõige naljakamad naljad enda kulul ning on tihti laval edukad. Nad on head ka füüsilises huumoris ja nende esitused panevad inimesed naerma.

VÄHK (21.06 – 22.07)
Vähid üritavad teha nii peenetundelisi nalju kui võimalik ja veenduvad, et oma huumoriga kedagi ei solvaks. See võib tihti viia väga igava naljani, mis ei pane kedagi naerma või panustavad edastusse liiga vähe emotsiooni, muutes hea nalja üksluiseks. Mõlemal juhul on neil veider huumorimeel, mida palju inimesed hinnata ei oska.

LÕVI (23.07 – 22.08)
Lõvid on peohinged ja neile meeldib oma tobedate naljadega inimesi naerma ajada.
Nad ei pea tegema keerulisi nalju või musta huumorit, sest hoiavad selle lihtsana ning lasevad oma loomulikul karismal ja entusiasmil huumori teistele edasi kanda.

NEITSI (23.08 – 22.09)
Neitsid ei ole just kõige lõbusamad inimesed, kuid sa üllatud, kui nad vahest ennast lõdvaks lasevad. Kahjuks kipuvad nad naerma teiste inimeste õnnetuste üle ja leiavad, et nende vead on ülinaljakad.
Kui nad ei naera inimeste kulul, leiavad nad, et näpukad ja tehtud vead on ülinaljakad.

KAALUD (23.09 – 22.10)
Selle tähemärgi inimesed analüüsivad alati enne situatsiooni, kui nalja teevad, sest tahavad veenduda, et nad kedagi oma huumoriga ei pahanda. Alati taktikaline, meeldib Kaaludele jääd sulatada lõbusa nalajaga või kõiki naerma pannes neutraliseerida pingelist õhkkonda.

SKORPION (23.10 – 21.11)
Skorpionidel läheb väikestes gruppides väga hästi, eriti kui nad sosistavad sõpradele teiste inimeste kohta ülinaljakaid pilkeid. Kuid kunagi ei tea, millal võib ta sinu vastu pöörduda ja hakata sinu üle nalja heitma. Ära muretse, nad tõenäoliselt tunnevad ennast sama ebakindlalt kui sina, sest nad ei talu enda suunal nalju. Nad maksavad kätte ükskõik kellele, kes tema arvates naerab ta üle.

AMBUR (22.11 – 21.12)
Amburid leiavad huumorit igas situatsioonis ja armastavad nalja heita iga teema üle siin päikese all. Isegi asjad, mis ei ole eriti naljakad, võivad Amburit kõditada ning panna inimesi nende ümber mõtlema, mille üle nad naeravad. Olge ettevaatlikud, sest selle tähemärgi inimesed võivad teha poliitiliselt ebakorrektseid nalju vales võtmes ning sellega seoses solvata või häbistada hulga inimesi.

KALJUKITS (22.12 – 19.01)
Kaljukitsed teevad inimestele selgeks, kuidas ennast nende suhtes tunnevad ning sageli lõbustavate tulemustega. Nende üleolevad solvangud on ülinaljakalt vaimukad ja nende kuiv huumorimeel võib panna ruumi naerust plahvatama. Kaljukitsed on sarkastilise huumori meistrid ning valitsevad oma teravat keelt osavalt ja oskuslikult.

VEEVALAJA (20.01 – 18.02)
Veevalajatel on kummaline huumorisoon. Nad armastavad füüsilist nalja vembu ja hirmu vormis, kuid neil on ka loomupärane anne teha esoteerilist nalja. Inimesed on sageli hämmingus kas seetõttu, et Veevalaja just viskas teda ämbritäie veega või seetõttu, et Veevalaja tegi naljana segase viite vähetuntud autorile või telesaatele, milles puudus loogika kõigi jaoks.

KALAD (19.02 – 20.03)
Kalad on tähemärkide maailma tujurikkujad. Nad võivad isegi kõige naljakama nalja halva edastuse tõttu muuta kentsakaks. Kuid nad on tihti spontaanselt humoorikad, tehes hetkenalju, mis tunduvad juhuslikud, kuid ülinaljakad. Neil on ainulaadne stiil ja nende naljad kaotavad tihti oma võlu hilisemal kordamisel või jutustamisel.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!