Kuidas koduste vahenditega ravida pigmendilaike, nahanäsasid, tüükaid ja sünnimärke?

Kuidas koduste vahenditega ravida pigmendilaike, nahanäsasid, tüükaid ja sünnimärke?

 

Nahanäsad. Nahanäsad on häirivad ja võivad tekkida erinevatel põhjustel.
Nahanäsad.
Nahanäsad on häirivad ja võivad tekkida erinevatel põhjustel.
Õunasiidri äädikas Lahendus probleemile on, kui kastad vatitiku õunasiidri äädikasse ja kanna seda nahanäsale 2-3 korda päevas 2. nädala jooksul. Nahanäsa muudab lõpuks värvi ja kukub ära.
Õunasiidri äädikas
Lahendus probleemile on, kui kastad vatitiku õunasiidri äädikasse ja kanna seda nahanäsale 2-3 korda päevas 2. nädala jooksul.
Nahanäsa muudab lõpuks värvi ja kukub ära.
Tüükad Tüükad on teine tüütu nahaprobleem, mida võib põhjustada inimese papilloomviirus (HPV). Üllatus, üllatus.... tüükast lahti saamisel toimib hästi banaan! Tüügast tuleb hõõruda banaanikoore sisuga.
Tüükad
Tüükad on teine tüütu nahaprobleem, mida võib põhjustada inimese papilloomviirus (HPV).
Üllatus, üllatus…. tüükast lahti saamisel toimib hästi banaan! Tüügast tuleb hõõruda banaanikoore sisuga.
Tüügaste ravi 2 Teised head naturaalsed vahendid tüügaste raviks on toores mesi, õunasiidri äädikas või küüslauk, mida tuleb tüükale panna 2 korda päevas. Kanna tüükale ühte neist vahenditest kahe nädala jooksul ja veendu, et ravimi imendumiseks katad kahjustatud piirkonna korralikult.
Tüügaste ravi 2
Teised head naturaalsed vahendid tüügaste raviks on toores mesi, õunasiidri äädikas või küüslauk, mida tuleb tüükale panna 2 korda päevas.
Kanna tüükale ühte neist vahenditest kahe nädala jooksul ja veendu, et ravimi imendumiseks katad kahjustatud piirkonna korralikult.
Pigmendilaigud Pigmendilaigud on looduslik nähtus, kuid võivad olla tingitud ka maksa häiretest ja päikese kahjustusest.
Pigmendilaigud
Pigmendilaigud on looduslik nähtus, kuid võivad olla tingitud ka maksa häiretest ja päikese kahjustusest.
Hea uudis on see, et neid saab hõlpsasti helendada kasutades sidrunimahla ja vitamiin C seerumit. Ka Aloe Vera ja isegi sibulamahl töötavad hästi pigmendilaikude helendamisel.
Hea uudis on see, et neid saab hõlpsasti helendada kasutades sidrunimahla ja vitamiin C seerumit.
Ka Aloe Vera ja isegi sibulamahl töötavad hästi pigmendilaikude helendamisel.
Teine vahend pigmendilaikudele on mädarõika juure ja äädika segu, mis ka töötab!
Teine vahend pigmendilaikudele on mädarõika juure ja äädika segu, mis ka töötab!
Sünnimärgid Tavaliselt eemaldab sünnimärke ikkagi arst. Kuid kui sa soovid neid natuke heledamaks muuta, siis võid kasutada küüslauku. Küüslauk sisaldab ensüüme, mis aitavad lõhustada pigmenti tootvate rakkude kogumeid. See aitab tumedat pigmentatsiooni heledamaks muuta ja võib ka põhjustada sünnimärgi ära kukkumist.
Sünnimärgid
Tavaliselt eemaldab sünnimärke ikkagi arst.
Kuid kui sa soovid neid natuke heledamaks muuta, siis võid kasutada küüslauku. Küüslauk sisaldab ensüüme, mis aitavad lõhustada pigmenti tootvate rakkude kogumeid. See aitab tumedat pigmentatsiooni heledamaks muuta ja võib ka põhjustada sünnimärgi ära kukkumist.

 

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!