Kuidas vastavalt tähemärgile võita tema SÜDA…

Kuidas vastavalt tähemärgile võita tema SÜDA…

Kõik tähemärgid on erinevad, nagu ka tee nende südamesse.
Uuri järgi, kuidas võita kallima süda….

   

JÄÄR
Asu keerutamata asja kallale. Näita välja oma võimu ja ole pealetükkiv, luba ei ole vaja küsida. Varasta suudlus esimesel võimalusel. Mida pealetükkivam oled, seda paremini kõik sujub. Ära komplimentidega liialda, piisab kui ütled, et ta on ihaldatud ja seksikas.

SÕNN
Ole sensuaalne ning liigu edasi ühtlaselt ja aeglaselt. Väikesed pausid on olulised. Sõnnid armastavad kingitusi, kuid need peavad olema erilised ning mida väärtuslikum, seda parem. Kuna Sõnnid on sensuaalsed ja tundlikud, sobib kingiks hästi ka mõni hea parfüüm. Mõõdukas huumor on samuti oluline.

KAKSIKUD
Kaksikuid tuleb esmalt uudishimulikuks muuta. Nad on väga intelligentsed. Kiirem tee Kaksikute voodisse on läbi tema pea. Neile meeldib, kui nende tarkust hinnatakse, seega varu endale midagi uut, millest rääkida. Uudishimu tekitamine on võti nende südamesse.

VÄHK
Vähil on õrn süda, seega kasuta romantikat! Näita üles õrnust ja tundlikkust, see avab tema südame. Romantilises õhkkonnas muutub Vähk sensuaalseks.

LÕVI
Ole 100% keskendunud. Kohtle teda, nagu ta oleks maailma olulisem ja tähtsaim inimene. Piisav kiitus paneb Lõvi nurruma ning tagab tema hea tuju.

NEITSI
Kõik tuleb teha planeeritult ja korrapäraselt. Kindlasti ära unusta ka korda ja puhtust, alusta kohe iseendast. Neitsile meeldib olla vajalik ja aidata, mida ei tohi ära unustada, sest siis leiad tee tema südamesse.

KAALUD
Ole Stiilne! Kaalud on üsna nõudlikud ja peened. Neil on kõrgelt haritud peen maitse ning vajavad luksuslikku romantikat koos muusika, šampuse ja stiilse riietusega.

SKORPION
Ole huvitav ja köida tema tähelepanu. Pea meeles, et Skorpion tahab väljakutseid ja teda ei huvita kerge saak.

AMBUR
Armasta seikluseid. Teda köidab alati hea huumorimeel. Vii teda nii palju erinevatesse ja uutesse kohtadesse, kui võimalik.

KALJUKITS
Tuleb olla keeruline. Paremini sobib ühtlane ja aeglane lähenemine, mis paneb teda ootama järgmist kohtumist.

VEEVALAJA
Veevalajale ei ole kerge läheneda. Ole loominguline ja püüa esmalt võita tema sõprus, kasutades ära tema intelligentsust. Head kombed muudavad su Veevalaja silmis atraktiivseks. Üsna mässumeelsed, seega tuleb olla väga julge, kui tahad teda suudelda.

KALAD
Ole fantaasiarikas. Vii Kalad teise, väljamõeldud ja kujutluslikku maailma. Pea meeles, Kalad hindavad romantikat!

   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!