Kuidas vastavalt tähtkujule toime tulla lahkuminekuga….

Kuidas vastavalt tähtkujule toime tulla lahkuminekuga….

Astroloogia võib rääkida palju kasulike ja tähtsaid asju meie enda ja meie isiksuste kohta.
Sageli võib kohata astroloogial põhinevaid artikleid või soovitusi, kuidas leida armastust või partnerit. Aga kuidas edasi liikuda  peale partneri kaotust?
Kuidas tähemärgid tulevad toime murtud südamega ja mis aitaks uuesti õnne leida?

1. JÄÄR (21.03 – 0.04)
Sul ei ole kunagi probleeme peale rasket olukorda motivatsiooni leidmisega. Sa sukeldud armastusse täielikult, kuid mõistad, et miski ei kesta igavesti ja oskad hinnata lühiduse ilu.
Sa võid tunda lõppenud suhte kõrvetust, kuid kõik, mis tegema pead, on ennast kätte võtma, ära kasima ja valmistuma järgmiseks seikluseks.
Keskenduses edasi liikumisele, aitab see sul üle saada oma hirmudest.

2. SÕNN (21.04 – 20.05)
Sa kipud asjadesse liiga kõvasti klammerduma – nii halba või heasse. Kui miski lõppeb halvasti, siis hoiad seda vimma oma südames ja laskud negatiivsusesse.
Isegi kui see ei ole viha, mida eksi suhtes tunned, on see siiski idealiseeritud versioon headest asjadest, mis takistab sul edasi liikuda.
Pead õppima asjadest lahti laskma. Kinni hoides hakkad ebatervislikul viisil võrdlema uusi suhteid vanaga ja see takistab sul emotsionaalselt kasvada.

3. KAKSIKUD (21.05 – 21.06)
Kui elad läbi tõsist valu, võid kogeda halba “tunneli” nägemust. Kuigi on normaalne natuke aega leinata seda, mille kaotasid, ei saa sa kaotada silmist tulevikku.
Seal on endiselt maailm potentsiaalsete armastajatega ja sa leiad teise partneri, kes teeb su lõpuks õnnelikuks. See ei ole maailma lõpp.

4. VÄHK (22.06 – 22.07)
Oled kõikidest märkidest kõige altim südamevalule. Sa armastad sügavalt ja intensiivselt ning kui armastatuga asjad lagunevad, lõikab see sind kuni südame tuumani.
Sellisel ajal vajad sa kõige rohkem enesearmastamise ja kõrgelt hindamise harjutamist. Keskendu endaga suhte parandamisele ja austamisele, enne kui sisened kellegi teisega uude suhtesse.

5. LÕVI (23.07 – 21.08)
Sul on kahetsusväärne komme lasta ennast määratleda suhetel ja partnerite põhjal. Pärast lahkuminekut kaotad sa sageli mõneks ajaks ise enda.
Sa peaksid endaga veetma natuke kvaliteetaega, avastades ja tugevdades oma mina.

6. NEITSI (22.08 – 23.09)
Sa võid olla üsna pessimistlik ning kui asjad lõppevad sinu ja partneri vahel halvasti, on see sinu jaoks lihtsalt üks ise-täitunud ennustus.
Pead õppima elama hetkes ja nautima väikseid asju. Keskendu praeguses hetkes rõõmu leidmisele ja lase ajal parandada haavad.

7. KAALUD (24.09 – 23.10)
Sa ei ole üksiolemise suur fänn, kuid ära jää kinni ideesse, et sul on koguaeg vaja kedagi, et ennast terviklikuna tunda.
Seltskonna nautimises ei ole midagi halba, kuid püüa esialgu leida lohutust ja heaolu pigem heade sõprade seltskonnast, kui romantilistelt partneritelt.
See aitab sul ennast paremini tunda.

8. SKORPION (24.10 – 22.11)
Põrguraev ei ole võrreldav Skorpioni põlgusega ning suhte lõppedes on sul kalduvus tekkinud olukorra pärast oma vihas haududa.
Kättemaks ja viha välja valamine ei tee sulle head. Tervislikult saad hakkama siis, kui tervitad muutusi ja õppetunde, mis selle kogemusega kaasa tulid.
Sellest kinni hoidmise asemel lase endal kasvada.

9. AMBUR (23.11 – 22.12)
Oled armastuses tundlik, su süda on avatud ja õrn ning lahkuminekud võivad sulle palju valu põhjustada. Pea meeles, et see teeb valu praegu – valu vaibub ja sa oled valmis uuesti armastama.
Alusta uue seiklusega, sea suuri eesmärke või pühendu millessegi uute ja põnevasse. See hõivab su mõtted, kui süda paraneb.

10. KALJUKITS (23.12 – 20.01)
Oled töörügaja, seega tundub loomulik, et haiget saades sukeldud töösse ja eriprojektidesse.
See on normaalne kuniks ikka peatud, et tõeliselt teadvustada ja tundma õppida oma tundeid, sest sa ei saa tõeliselt edasi liikuda, kui tegeled vaid kõrvaliste asjadega.

11. VEEVALAJA (21.01 – 19.02)
Võtad suhte lõppemist tihti kui isiklikku ebaõnnestumist. Võid tunda, nagu tegid midagi valesti või kõik vead tegid sina.
See on lihtsalt eksitav viis, kuidas aju üritab mõista valulikku sündmust. Vaja läheb kahte inimest, et midagi lõpetada või midagi alustada.
See ei ole sinu süü ja väärid armastust sõltumata tehtud vigadest. Ära unusta seda.

12. KALAD (20.02 – 20.03)
Lahkuminek on sinu jaoks tõeline kaotus, sest enamus rõõmu ja õnne leiad sa teistes inimestes. See on hea omadus näha teistes head ja armastada nende seltskonda, kuid pead õppima leidma ja looma rõõmu siiski enda sees.
Tõenäoliselt ei ole sa harjunud olema mingit liiki “üksik inimene”, kuid see on sinu jaoks hea aeg proovida elustiili, mis on natuke väljaspool sinu mugavustsooni.


Loading...

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!