Külaline tegi häiriva avastuse, kui kuulis lapsi keset ööd nutmas…

Külaline tegi häiriva avastuse, kui kuulis lapsi keset ööd nutmas…

Nendel lastel oli oma kaitseingel ja ilmselt pääsesid hullemast…

Külaline peatus Jamie Goodin'i ja Jacob Baker'i Oklahoma linna kodus, kus ta avastas, kui hullud nad tegelikult olid. Ta nägi oma silmaga pealt, kuidas paar väärkohtles oma 7-kuu vanust tütart. Kõik sellepärast, et laps ei nutaks.
Külaline peatus Jamie Goodin’i ja Jacob Baker’i Oklahoma linna kodus, kus ta avastas, kui hullud nad tegelikult olid.
Ta nägi oma silmaga pealt, kuidas paar väärkohtles oma 7-kuu vanust tütart. Kõik sellepärast, et laps ei nutaks.
Külaline nägi pealt, kuidas naine pani padja väikse lapse näole ja üritas teda lämmatada. Ta kuulis ka pealt, kuidas Jamie ütles teisele lapsele, et ta murrab ta kaela, kui ta vait ei jää ja teda rahule ei jäta.
Külaline nägi pealt, kuidas naine pani padja väikse lapse näole ja üritas teda lämmatada.
Ta kuulis ka pealt, kuidas Jamie ütles teisele lapsele, et ta murrab ta kaela, kui ta vait ei jää ja teda rahule ei jäta.
Baker sihtis ühte last õhupüssiga ja ütles talle, et ta on saatana sigitis ja väärib surma. Külas olnud naine võttis peale seda lapsed ja viis nad välja sööma, kuna nad olid näljas, sest laste vanemad tegelesid metamfetamiini süstimisega. Väljas olles otsustas naine teavitada juhtunust politseid.
Baker sihtis ühte last õhupüssiga ja ütles talle, et ta on saatana sigitis ja väärib surma.
Külas olnud naine võttis peale seda lapsed ja viis nad välja sööma, kuna nad olid näljas, sest laste vanemad tegelesid metamfetamiini süstimisega.
Väljas olles otsustas naine teavitada juhtunust politseid.
Imiku kehalt leiti rohkelt sinikaid. Tal oli ka kõige hullem mähkmelööve, mida nad olid kunagi näinud. Uuringute käigus selgus veel, et 7-kuusel oli teatud tüüpi aju verejooks, mis oli tõsise peatrauma tagajärg. Lapsed oleks võinud veel tõsisemalt viga saada või hoopis surma...
Imiku kehalt leiti rohkelt sinikaid. Tal oli ka kõige hullem mähkmelööve, mida nad olid kunagi näinud. Uuringute käigus selgus veel, et 7-kuusel oli teatud tüüpi aju verejooks, mis oli tõsise peatrauma tagajärg. Lapsed oleks võinud veel tõsisemalt viga saada või hoopis surma…

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!