Kuulus kortsudevastane kreem! Marlene Dietrich kasutas seda…

Kuulus kortsudevastane kreem! Marlene Dietrich kasutas seda…

Paljud üle 35-aastased muretsevad oma välimuse pärast peale esimeste kortsude ilmnemist. Nahk muutub aja möödudes kollaseks, kaotab oma elastsuse, muutub karedaks ja kortsuliseks. Olgem ausad, tänapäeva kortse siluvad kosmeetikatooted ei ole odavad. Kuid on olemas üks retsept, mis aitab hoida naha noorena, värskena ja pingul ilma suurema väljaminekuta.
Paljud üle 35-aastased muretsevad oma välimuse pärast peale esimeste kortsude ilmnemist. Nahk muutub aja möödudes kollaseks, kaotab oma elastsuse, muutub karedaks ja kortsuliseks.
Olgem ausad, tänapäeva kortse siluvad kosmeetikatooted ei ole odavad. Kuid on olemas üks retsept, mis aitab hoida naha noorena, värskena ja pingul ilma suurema väljaminekuta.
Kodune kortsudevastane kreem See on eriline vahend, mida on kasutanud kuulsad näitlejad ja lauljad. Retsept sai tuntuks alles peale legendaarse iluduse Marlene surma, kes ei rääkinud kellelegi oma ilusa täiusliku naha saladust. See suurepärane kodukootud kreemi retsept leiti tema päevikust, millel on tugevalt pinguldav, toitev ja pehmendav efekt.
Kodune kortsudevastane kreem
See on eriline vahend, mida on kasutanud kuulsad näitlejad ja lauljad. Retsept sai tuntuks alles peale legendaarse iluduse Marlene surma, kes ei rääkinud kellelegi oma ilusa täiusliku naha saladust.
See suurepärane kodukootud kreemi retsept leiti tema päevikust, millel on tugevalt pinguldav, toitev ja pehmendav efekt.
Kõige tõhusam kortsudevastane kreem! KOOSTISOSAD: * 1 munavalge * 200 grammi rasvast hapukoort * 30 grammi sidrunimahla * 50 grammi viina * 1 spl glütserooli Sega kokku kõik koostisosad kuni saad ühtlase segu. Tulemuseks on 300 grammi hämmastavat ja vananemisvastast kreemi pinguldava efektiga. Seda kreemi võib kanda ka kehale, sest on suurepärane aseaine niisutavale emulsioonile.
Kõige tõhusam kortsudevastane kreem!
KOOSTISOSAD:
* 1 munavalge
* 200 grammi rasvast hapukoort
* 30 grammi sidrunimahla
* 50 grammi viina
* 1 spl glütserooli
Sega kokku kõik koostisosad kuni saad ühtlase segu. Tulemuseks on 300 grammi hämmastavat ja vananemisvastast kreemi pinguldava efektiga.
Seda kreemi võib kanda ka kehale, sest on suurepärane aseaine niisutavale emulsioonile.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!