Lihtne viis vabaneda tumedatest silmaalustest… Siin on Sulle üks tõhus näpunäide!

Lihtne viis vabaneda tumedatest silmaalustest… Siin on Sulle üks tõhus näpunäide!

NB! Pildid on illustratiivsed!

Muretse söögisooda. Söögisoodal on miljon erinevat kasutusala ja üks neist on tumedadest silmaalustest vabanemine. Tegelikult onsöögisooda abiks paljude nahahädade korral.
Muretse söögisooda.
Söögisoodal on miljon erinevat kasutusala ja üks neist on tumedadest silmaalustest vabanemine. Tegelikult onsöögisooda abiks paljude nahahädade korral.
Alustame: Lisa 1 teelusikatäis söögisoodat kuuma vee või tee klaasi ja sega see hästi läbi. Järgmiseks leota kahte vatipatja segus ja aseta need silmade alla umbes 15. minutiks. Kui aeg on täis, loputa oma nägu ja määri niisutavat kreemi.
Alustame:
Lisa 1 teelusikatäis söögisoodat kuuma vee või tee klaasi ja sega see hästi läbi.
Järgmiseks leota kahte vatipatja segus ja aseta need silmade alla umbes 15. minutiks.
Kui aeg on täis, loputa oma nägu ja määri niisutavat kreemi.
Söögisooda on ka suurepärane vahend akne raviks. Võta 1 teelusikatäis söögisoodat ja laota see laiali väikesele alusele/taldrikule. Lisa sellele 1 tilk vett. Sega see kokku, kuid ära pane liiga palju vett, sest muidu sooda lahustub ja sa ei saa sellega oma nahka koorida. Kasutage oma sõrmi ja masseerige segu õrnalt probleemsetele kohtadele. Jäta segu nahale mõneks minutiks. Loputage hästi.
Söögisooda on ka suurepärane vahend akne raviks.
Võta 1 teelusikatäis söögisoodat ja laota see laiali väikesele alusele/taldrikule. Lisa sellele 1 tilk vett. Sega see kokku, kuid ära pane liiga palju vett, sest muidu sooda lahustub ja sa ei saa sellega oma nahka koorida. Kasutage oma sõrmi ja masseerige segu õrnalt probleemsetele kohtadele. Jäta segu nahale mõneks minutiks. Loputage hästi.
Tulemus on nähtav. Parimaks tulemuseks tuleb neid protseduure korrata mitmeid kordi. Parim osa on see, et see meetod on odav ja tõhus!
Tulemus on nähtav.
Parimaks tulemuseks tuleb neid protseduure korrata mitmeid kordi.
Parim osa on see, et see meetod on odav ja tõhus!

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!