Maailmas on ainult 7. liiki hingesid. Milline on Sinu oma?

Maailmas on ainult 7. liiki hingesid. Milline on Sinu oma?

Kes me oleme, mida me teeme ja kuidas me maailma näeme, on palju seotud sellega, miline hing meil on. See kujundab meie isiksuse, vormib meie mõtteid ja juhib meid. Meie hinged teevad meist selle, kes me oleme. Inimestena võime olla väga erinevad, kui hingesid on olemas ainult 7. liiki. Need määratlevad meie isiksused ja enamusel meist on üks või mõni nendest hingedest. Uuri järgi, milline on Sinu oma…

Image Source: Facebook

1. See, kes aitab
Aitajad on peamised hoolijad maailmas. Need on õrnad hinged, kes leiavad õnne teiste õnnes. Nad ületavad enese piire, et aidata ning nende süda tilgub verd ebaõigluse ja ülekohtu pärast.
Kuid neid kasutatakse teiste poolt ära. Kõik ei mõista, mida nad teevad ja kuritarvitavad neid hingeisid. Kuid hingel, mis aitab, ei ole kunagi midagi kahetseda. Aitaja aitab, sest ta saab ning hoolimata kõigest, on nad ühed heatahtlikumad inimesed, kes maailmas elavad.

Image Source: Pinterest

2. See, kes loob
Looja hing on loodud ilu looma. Need hinged ei ole rahul lihtsalt elamisega, nad tahavad luua mingit pärandit. Need on maailma kunstnikud, muusikud ja unistajad, kes tahavad maailma muuta paremaks kohaks.
Nende hingede lõppeesmärk on olla suurem kui ta ise ja seda mitte läbi uhkuse, vaid läbi võime luua. Nad näevad maailma ja võimalusi, mida muuta reaalsuseks läbi oma pingutuse. Esmaklassilised asjad elus eksisteerivad, sest nemad mõtlevad sellele.

Image Source: RT

3. See, kes võitleb
Need on maailma sõdalased ja võitlejad. Nad on tugevad, järeleandmatud ja võitlevad lõvi metsikusega selle eest, millesse usuvad. Need on inimesed vaprad, julged ja kes võitleks isegi sinu lahinguid, kui saaks.
Sõdalased on kaitsjad, aktivistid ja agitaatorid, kes ei salli, kui inimesi alla surutakse. Need on kartmatud inimesed, kes varjavad enda valu ning võitlevad enda ja teiste eest.

Image Source: Pinterest

4. See, kes õpib
Need on maailma õpetlased, lugejad ja kirjanikud, kes pühendavad oma elu teadmiste omandamisele. Neid tõmbab sihiteadlikult teadmiste suunas ja nad tunnevad ennast koduselt vaid teiste õppijatega. Mitte kõik ei mõista neid, kuid nemad loovad omaenda maailma, mida kaitsevad innukalt.
Nad on inimeste teadmiste allikad ja selle hoidjad. See on nende tegevus, mis annab meile teaduse, kunsti, arhitektuuri jne. Nad on mõtlejad ja inimesed, kes soovivad luua sama ilusa maailma, kui nad iseendale loonud on.

Image Source: Youtube

5. See, kes on tark
Targad hinged on need, kes hoiavad inimesi motiveerituna. Nad on võluvad, kes teisi juhivad ja aitavad neil ehitada oma elu. Nad on head kuulajad ja suurepärased empaadid. Neil on võime asetada ennast Sinu kingadesse ja näha maailma nii, nagu sina näed. Seega on nad võimelised mõistma teisi laialdasemal viisil.
Nad on tavaliselt vaimukad, energiat täis ja alati valmis aitama. Nad ei ole kunagi mures sellepärast, mida teised neist arvavad, sest teavad oma tõelisi tugevusi ja nõrkusi. Nad õpivad teistelt ja on inspireerivad. Nad on tarkuse hoidjad ja muudavad maailma lahkemaks kohaks.

Image Source: Shutterstock

6. See, kes on õel
Need on maailma valetajad ja manipulaatorid. Nad on nartsissistlikud ja nad on juhitud omaenda egost. Nad ei näe midagi, peale omakasu ja on nõus ennast alandama, kui saavad mida tahavad. Nad ei ole sellised hinged, kellega saaks rahul olla.
Õelad hinged on teistele viletsuse ja kannatuse toojad. Nad ei taha näha teisi õnnelikena ning ükskõik, kui palju nad saavutavad, on nad alati väiklased ja kadedad. Nende loodud maailm on kurb ja kohutav ning nad soovivad teistele sama.

Image Source: Pinterest

7. Teerajajad
Need on maailma juhid. Teerajajad on uurijad, esmaavastajad ja avantüristid, kes leiavad maailmas uusi asju. Vajadusel nad juhivad ja võtavad teised endaga kaasa. Nad on tavaliselt need, kellel on probleemidele lahendused ja kellele saab loota.
Nad on sündinud juhtima ja nad teevad seda eeskuju seades. Nad ei oota, et teised teeksid nende heaks seda, mida nemad nende jaoks teeks ning on alati hinnanguid andes õiglased. Nad leiavad tee seal, kus seda ei eksisteeri ja püüavad olla paremad nende jaoks, kes käivad nende jälgedes. Head ja aktsepteerivad, nad on maailma areng.

 

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!