Mees kulutas tuhandeid botoxi’le ja täitesüstidele, et välja näha nagu Marilyn Monroe…

Mees kulutas tuhandeid botoxi’le ja täitesüstidele, et välja näha nagu Marilyn Monroe…
Photo Credit To Media Drum

Igal ühel omad kiiksud ja unistused… Sellel mehel on just selline UNISTUS! 

Credit: Media Drum
Mees, kes on sõltuvuses huuletäite süstidest, on kulutanud tuhandeid, et välja näha nagu tema iidol Marilyn Monroe.
32-aastane Cyril Roux Prantsusmaalt on jaganud oma näost enne ja pärast pilte peale protseduure. Ta saab regulaarselt 1 ml täitesüsti huulde, mis tähendab, et huuli on venitatud ja moonutatud uskumatuks suuruseks.
Ettekandja – hüüdnimega “Plastiline Mees” (ilmselgel põhjusel) – ütles, et tema armastuse kosmeetiliste protseduuride vastu põhjustas kirg näha välja noorem ja rohkem nagu ikooniline filmitäht Monroe. Ja kuigi see ei ole vaatepilt, mis kõigile meeldib, on ta on õnnelik oma uue välimuse ja huulte üle.
Credit: Media Drum/ Enne protseduure
Ta rääkis Media Drum’ile, et esimese protseduuri tegi ta 26-aastaselt. See oli botoxi kuur, mis oli tema meelest suurepärane kogemus ja pani ta tahtma rohkem.
Tal on teinud viimase pooleteise aasta jooksul üle 20 protseduuri, kaasa arvatud 16 huuletäidet. Huuli täidetakse iga kahe kuu tagant 1ml täidisega.
Tänaseks on ta kulutanud üle 4900$ ainult huultele ja 7000$ kosmeetilistele protseduuridele.
Credit: Media Drum

Hoolimata juba tehtud kulutustest raviprotseduuidele, ei ole Cyril õnnelik ja tal on planeeritud veel protseduure lähitulevikku.
Ta loodab teha veel ka nina töid ning saada lõua ja põse implantaadid.
Järgmine protseduur ongi nina töö ja see toimub Tuneesias. Hetkel on ta veel ootel, sest puudub vajalik raha, 2800$. Ta tunnistab, et on süstidest sõltuvuses.
Teda tihti vihatakse ja inimesed vahest isegi ei tea, kas naerda ta üle või öelda, et ta näeb imelik välja.
Ta on uhke, et on Plastiline Mees ja jätkab selle tegemist. Inimesed, kes teda vaatavad ja hukka mõistavad, teda ei huvita. Päeva lõpuks – ilu on väga oluline – mitte teiste jaoks, vaid enda jaoks.

Loading...

Post source : LADbible; Photo credit: Media Drum

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!