Mees nägi eemalt kahte võõrast inimest. Kui ta nägi mehe käsi, teadis ta, et midagi on väga valesti…

Mees nägi eemalt kahte võõrast inimest. Kui ta nägi mehe käsi, teadis ta, et midagi on väga valesti…

 

Ta kuulis karjet. 16-aasane tüdruk oli avalikus kohas kui talle lähenes 30-aastane Philip Gamez ja see köitis ühe võõra kodaniku tähelepanu. Võõras kuulis noore tüdruku karjeid peale seda, kui Philip haaras tüdruku enda haardesse...
Ta kuulis karjet.
16-aasane tüdruk oli avalikus kohas kui talle lähenes 30-aastane Philip Gamez ja see köitis ühe võõra kodaniku tähelepanu.
Võõras kuulis noore tüdruku karjeid peale seda, kui Philip haaras tüdruku enda haardesse…
Appi! Tüdrukust kinni haarates plaanis Philip ta oma auto kõrvalistmele panna... see aga ajendas võõrast kohe sündmuskohale jooksma, et Philip'it takistada. Ta tõmbas autoukse lahti ja ründas Philipit, andes tüdrukule piisavalt aega, et autost põgeneda.
Appi!
Tüdrukust kinni haarates plaanis Philip ta oma auto kõrvalistmele panna… see aga ajendas võõrast kohe sündmuskohale jooksma, et Philip’it takistada.
Ta tõmbas autoukse lahti ja ründas Philipit, andes tüdrukule piisavalt aega, et autost põgeneda.
Kaotus. Inimröövija andis lõpuks alla ja sõitis minema... Hiljem politsei tabas ta ja ta viidi vangi!
Kaotus.
Inimröövija andis lõpuks alla ja sõitis minema… Hiljem politsei tabas ta ja ta viidi vangi!
Aitäh! Tüdruk sai röövimise ürituse käigus mõned sinikad, kuid üldiselt oli kõik hästi. Olukorda, mis oleks võinud lõppeda tõsise emotsionaalse ja füüsilise traumaga, välditi kiire mõtlemise ja tegutsemisega kangelasliku kodaniku poolt. Mööduja vaprus ületas kõik, kui ta sattus olema õigel ajal õiges kohas. Võõras teadis, et kui ta oleks seisnud turvalises kohas ja helistanud politseile, oleks selle noore tüdruku jaoks liiga hilja olnud. Võõras seadisi ennast ohtu, et päästa tüdruk, keda ta isegi ei tundnud.
Aitäh!
Tüdruk sai röövimise ürituse käigus mõned sinikad, kuid üldiselt oli kõik hästi.
Olukorda, mis oleks võinud lõppeda tõsise emotsionaalse ja füüsilise traumaga, välditi kiire mõtlemise ja tegutsemisega kangelasliku kodaniku poolt.
Mööduja vaprus ületas kõik, kui ta sattus olema õigel ajal õiges kohas. Võõras teadis, et kui ta oleks seisnud turvalises kohas ja helistanud politseile, oleks selle noore tüdruku jaoks liiga hilja olnud. Võõras seadis ennast ohtu, et päästa tüdruk, keda ta isegi ei tundnud.

 

See on jälle lugu sellest, kuidas märkamine ja abistamine aitas ära hoida midagi palju hullemat….

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!