Mees tegi naisele nalja ja sattus peale seda haiglasse…. Põhjus?

Mees tegi naisele nalja ja sattus peale seda haiglasse…. Põhjus?

Ilmselt tuleb hoolikalt valida, kellele nalja teed ja millisel teemal, kuid vägivalda ei õigusta miski!

Jerry Wells ei tee enam kunagi nalja Jerry Wells'i keha on kaetud luumurdudega pealaest jalatallani. Ei, teda ei röövitud! Ta sai naise käest peksa peale seda, kui ütles talle midagi, mis teda solvas...
Jerry Wells ei tee enam kunagi nalja
Jerry Wells’i keha on kaetud luumurdudega pealaest jalatallani. Ei, teda ei röövitud!
Ta sai naise käest peksa peale seda, kui ütles talle midagi, mis teda solvas…
Vale vastus Tema naine Selena küsis küsimuse, et kui paljude naistega oli mees enne teda olnud. Ta ütles naljatades, et 847. See oli ka viimane asi, mida mees sellest õhtust mäletas. Selena Rodriguez haaras esimese asja, mis oli tema käeulatuses.... Jerry kahjuks juhtus selleks olema haamer.
Vale vastus
Tema naine Selena küsis küsimuse, et kui paljude naistega oli mees enne teda olnud. Ta ütles naljatades, et 847. See oli ka viimane asi, mida mees sellest õhtust mäletas.
Selena Rodriguez haaras esimese asja, mis oli tema käeulatuses…. Jerry kahjuks juhtus selleks olema haamer.
Nüüd on Jerry tervenisti kipsis. Jerry'il on murtud luid üle kogu keha. Selena ütles enda kaitseks: "See meesl**s ei oleks pidanud sellise asja üle naljatama, ma ei tea, ma arvasin, et tal on tõsi taga! See teeb temast meesl**si ja ma ei jama sellistega. Ma ei püüdnud seda lolli tappa, ma tahtsin talle ainult õppetunni anda, et ta ei tohi minuga rääkida nii, nagu soovib. Ma usun, et ma tegin ennast arusaadavaks".  Selena viibib vanglas ja ootab kohut.
Nüüd on Jerry tervenisti kipsis.
Jerry’il on murtud luid üle kogu keha.
Selena ütles enda kaitseks: “See meesl**s ei oleks pidanud sellise asja üle naljatama, ma ei tea, ma arvasin, et tal on tõsi taga! See teeb temast meesl**si ja ma ei jama sellistega. Ma ei püüdnud seda lolli tappa, ma tahtsin talle ainult õppetunni anda, et ta ei tohi minuga rääkida nii, nagu soovib. Ma usun, et ma tegin ennast arusaadavaks”.
Selena viibib vanglas ja ootab kohut.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!