Mida näitab veregrupp Sinu isiksuse kohta?

Mida näitab veregrupp Sinu isiksuse kohta?

Uuri välja, mida veregrupp avaldab Sinu kohta…

Veregrupp A
40% maailma inimestest on veregrupp A (kas A+ või A-).
A veregrupi peamised tunnused on: mõistev, orgnaiseeritud, ratsionaalne ja rahulik.
Selle veregrupi omanik elab nii nagu tahab. Kui sa kuulud sellesse gruppi, siis on tõenäoline, et sa ei osale draamades Sul on eluviis, mis sulle meeldib ja jääd selle juurde. Väga hea emotsioonide kontrollija. Sa oled inimene, kes alustab uut asja sooviga saavutada edu ja teed seda täiuslikult või nii täiuslikult kui saad.
Teisest küljest võid sa aeg-ajalt olla ka pedantne ja närviline. On selge, et kõige rohkem detailidele orienteeritud inimesed kipuvad oma elus blokeerima rahu rikkumist ja vahelesegamist. Sa võid olla ka liiga innukas, arvestades sinu uudishimu ja kangekaelsust ning perfektsionistlikku suhtumist asjadesse. Sa võid muutuda ka tundlikuks ja reserveerituks. See aitab sul paremini keskenduda käesolevale ülesandele, kuid võid jätta teistele üleoleva ja ülbe mulje. Sõltumata sellest, kaldub sinu isiksus loomupäraselt ebaolulisi asju vältima.
Veregrupp B
11% maailma inimestel on veregrupp B (kas B+ või B-).
B veregrupi peamised tunnused on: ettearvamatu, kirglik, enesekindel ja impulsiivne.
B veregrupi inimesed on entusiastlikud, ettevõtlikud ja väga kirglikud. Kui sa oled selles veregrupis, siis on tõenäoline, et sa oled sisemiselt motiveeritud. Ükskõik, mida sa teed – on see siis kas avastamine, armastus, reisimine või lihtsalt sinu töö – teed sa seda kirgliku südamega. Just see asjaolu, et sa paned kõige sisse oma südame ja hinge, teeb sinu isiksuse nakkavalt võluvaks ja inspireerivaks.
Teisest küljest võid sa oma kire tõttu olla veidi isekas. Sa oled ka ettearvamatu, mis tähendab, et sa ei avalda kunagi oma peas toimuvat. Seega, kõik mis teed, on teada ainult sulle, kuni see on tehtud. Kuigi see muudab sind mõnevõrra mõistatuslikuks, siis inimesed kardavad sind sinu ettearvamatuse tõttu usaldada. See kehtib siiski neile, kes sind ei tunne, sest kui nad sind mõistavad, annavad nad su spontaansele ja enesekindlale isiksusele võimaluse.
Veregrupp 0
45% maailma inimestest on 0 veregrupp (kas 0+ või 0-).
0 veregrupi peamised tunnused on: vastutustundlik, täpne, ettevaatlik ja pühendunud.
Selle veregrupi inimesed on ettevaatlikud ja vastutustundlikud. 0 tüüp võtab oma kohustusi väga tõsiselt ja on üks kõige usaldusväärseim inimene tutvusringkonnas. Täpse ja pühendununa on sul vajadus lõpetada alustatu ja see on üks asi, mis sind kõige rohkem motiveerib. Sa oled ka väga hea kaaslane, sest oled mõistev, hea kuulaja ja teisi lohutav.
Teisest küljest võid sa olla argpüks. Sulle meeldib mängida turvaliselt ja olla kindel selles, millesse sisened, enne kui sisened. Sulle meeldib olla ettevalmistatud iga sündmuse jaoks ja see võib olla põhjus, miks sulle ei meeldi asju teha teistmoodi. Kuigi see võib tunduda negatiivsena, siis tegelikult teeb see sind äärmiselt usaldusväärseks, lojaalseks, meeldivaks ja kellekski, kellele võib loota.
Veregrupp AB
Ainult 4% maailma inimestel on AB veregrupp (kas AB+ või AB-).
AB veregrupi peamised tunnused on: ambitsioonikas, sündinud juht, enesekindel ja sotsiaalne.
Selle veregrupiga inimesed on tõeliselt haruldased, sest seda tüüpi verd on elanikonnast vaid 4%. AB veregrupi inimesed on sündinud juhid ja neil on sünnipärane oskus juhtida. Enesekindel ja sotsiaalne – sa oled selline inimene, kes on juhina teistele eeskujuks ja ei looda, et teised teevad midagi, mida sa ei saa neile vastutasuks teha. Sinu ambitsioon on teine voorus, mis paneb sulle üles vaatama, kuid sotsiaalsus on sinu parim iseloomujoon.
Teisest küljest võid sa muutuda üsna reserveerituks ja salapäraseks. Kaastundliku inimesena, kes on äärmiselt hea teiste kuulamises ja mõistab neid, räägid sa harva sellest, mis toimub sinu südames. Sa naeratad, noogutad ja hoolitsed teiste eest, kuid harva palud ise abi. Üks asi, mis tekitab sulle probleeme on sinu otsekohene iseloom, sest teised leiavad, et see on ärritav. Kuid sa eelistad siiski pigem öelda karmi tõe, kui ilustatud vale.

Loading...

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!