Mida paljastab PÖIDLA KUJU Sinu isiksuse kohta?

Mida paljastab PÖIDLA KUJU Sinu isiksuse kohta?

Meie füüsiliste tunnuste ja isikuomaduste vahel on tugev seos ning see näitab palju, kes me oleme.
Eksisteerib viit erinevat tüüpi pöidlaid ja kujusid. Pöidlal on tegelikult üks liitekoht, mis ühendab ülemist ja alumist osa.
Lisaks võib pöial olla kas painduv või paindumatu.

Seega, milline pöial on Sinul ja mida see räägib sinu kohta?

TÜÜP A – Ülemine osa on alumisest suurem
Kui sul on sellise kujuga pöial, oled keegi, kes kaldub üle pingutama. Sa ei rahuldu keskpärasusega ja üritad alati liikuda tähtede poole. Sinu soov särada on ilmselge ja isegi kui oled vaikne, mõtled uute kõrguste saavutamisele.
Oled keegi, kellele võivad eesmärgid kinnisideeks saada. Sinu soov edu saavutada võib muutuda tõeliselt intensiivseks. Sa ei ole hoopleja ning oled tagasihoidlik ja edu eest tänulik. Segu tagasihoidlikkusest ja ihast muudab su uskumatuks inimeseks.
TÜÜP B – Alumine osa on ülemisest suurem
Kui sul on sellise kujuga pöial, oled inimene, kes on tagasihoidlik ja sügavalt seotud oma päritoluga. Oled vaikne, rahulik ja arvestav ning vastutad oma sõnade eest.
Hindad oma elus väikeseid asju. Leiad rõõmu ja rahu väikestes asjades, mille üle oled tänulik ning see teeb sinust õrna inimene. Oled kahe jalaga maa peal, kuid mõtled suurelt ja ei unusta, kust sa tuled. Täidad alati kohustused nende ees, kes aitasid sind sinna, kus oled.
Oled rikas, võib olla mitte raha poolest, kuid kindlasti armastuse ja südamlikkuse poolest.
TÜÜP C – Mõlemad pooled on sama suured
Kui sul on sellise kujuga pöial, oled inimene, kes otsib alati tasakaalu. Püüad ikka ja jälle harmooniat saavutada ning oled keegi, kes inimesi omavahel liidab. Sinu isiksus on ehitatud otsima tasakaalu ja mitte miski muu ei rahulda sind.
Oled elus kõrgelt juhitud yin-yang teooriast. Igas halvas on midagi head, igas koledas midagi ilusat ja igas tagasilöögis uus võimalus. Läbi õnne, pingutuse ja tahtejõu leiad tasakaalu.
Seega on sinu elu üles ehitatud füüsilisele, spirituaalsele ja emotsionaalsele harmooniale.
TÜÜP D – Painduv
Kui sul on painduv pöial, oled inimene, kes on erakordselt vilunud kohaneja igas situatsioonis. Oled loomult ellujääja ja tavaliselt esimene, kes mõistab muutuvat olukorda ja käitud vastavalt.
Seepärast oled keegi, kellel on paindlikud mõtted ja oled suuteline muutma arvamust vastavalt uutele faktidele. Sul on avatud meel, mis on võimeline muutma vastavalt vajadusele suhtumist ja käitumist, et eesmärke saavutada. See on haruldane omadus, sest annab eelise ellu jääda isegi kõige raskemates oludes ja sa kasutad seda maksimaalselt ära.
TÜÜP E – Paindumatu pöial
Kui sul on paindumatu pöial, oled domineeriv ja mõnevõrra kangekaelne isiksus. Pead oma sõna ja täidad lubadusi. Oled oma eesmärkide suhtes paindumatu ja kui millelegi südamega pühendud, ei ole midagi, mis sind takistaks selle nimel tegutsemast.
Sind saab usalda ja sulle saab kindel olla, sest sa ei loobu kunagi. Sinu lojaalsus, nagu sinu isiksus, on absoluutne ja oled inimene, kelle kätte võib oma elu usaldada. Seega oled lahke inimene, kelle kangekaelne loomus on tegelikult õnnistus, sest see ei ole arutu ning põhineb hästi läbimõeldud ja ilusatel ideedel.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!