Mida ütleb naise kohta tema magamisasend… Uuri järgi!

Mida ütleb naise kohta tema magamisasend… Uuri järgi!

 

Looteasend. Naine, kes magab loote asendis, kipub olema kaitsepositsioonil. Väljapoolt tunduvad karmid ja enesekindlad, kuid sisimas on väga tundlikud. Nad on ka suured muretsejad, arglikud ja häbelikud.
Looteasend.
Naine, kes magab loote asendis, kipub olema kaitsepositsioonil.
Väljapoolt tunduvad karmid ja enesekindlad, kuid sisimas on väga tundlikud. Nad on ka suured muretsejad, arglikud ja häbelikud.
Meritäht. Meritäht on populaarne magamise asend naiste seas, kes on teatavasti head kuulajad ja lohutajad. Nad on head sõbrad ja neile ei meeldi tähelepanu keskpunktis olla.
Meritäht.
Meritäht on populaarne magamise asend naiste seas, kes on teatavasti head kuulajad ja lohutajad. Nad on head sõbrad ja neile ei meeldi tähelepanu keskpunktis olla.
Palk. Need naised on tihtipeale naiivsed, usaldavad, sotsiaalsed ja suhtlemisvalmid ning küllaltki lihtsameelsed.
Palk.
Need naised on tihtipeale naiivsed, usaldavad, sotsiaalsed ja suhtlemisvalmid ning küllaltki lihtsameelsed.
Igatseja. Naistel, kes magavad igatseja asendis, on raske teha otsuseid. Kui nad lõpuks ära otsustavad, siis nad jäävad selle juurde. Nad on avatud, kuid samal ajal küünilised ja kahtlustavad.
Igatseja.
Naistel, kes magavad igatseja asendis, on raske teha otsuseid. Kui nad lõpuks ära otsustavad, siis nad jäävad selle juurde. Nad on avatud, kuid samal ajal küünilised ja kahtlustavad.
Vabalangeja. Väljapoole elav, enesekindel, seltskondlik ja hulljulge. Naine, kes magab vabalangeja asendis, võib olla ka närviline ja kiiresti solvuv. Nad ei talu kriitikat ega äärmuslikke olukordi.
Vabalangeja.
Väljapoole elav, enesekindel, seltskondlik ja hulljulge. Naine, kes magab vabalangeja asendis, võib olla ka närviline ja kiiresti solvuv. Nad ei talu kriitikat ega äärmuslikke olukordi.
Sõduri asend. Sõduri asendis magav naine on reserveeritud ja vaikne tüüp. Talle ei meeldi tülitseda. Tihtipeale seavad nii endale kui teistele kõrged nõudmised.
Sõduri asend.
Sõduri asendis magav naine on reserveeritud ja vaikne tüüp. Talle ei meeldi tülitseda. Tihtipeale seavad nii endale kui teistele kõrged nõudmised.
Sõdur meritäht. Need naised magavad selili, aga mitte nii jäigalt nagu sõdurid ja mitte nii lohakalt nagu meritähed. Nemad lähevad vooluga kaasa ja on väga paindlikud.
Sõdur meritäht.
Need naised magavad selili, aga mitte nii jäigalt nagu sõdurid ja mitte nii lohakalt nagu meritähed. Nemad lähevad vooluga kaasa ja on väga paindlikud.

 

   
   

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!