Milline neist EI OLE perekond? Vastus paljastab SEDA Sinu kohta…

Milline neist EI OLE perekond? Vastus paljastab SEDA Sinu kohta…

Vot siis, mida meie valikud võivad meie kohta avaldada…………………………………………………………………………………………….

Valik nr. 1
Sa ei ole eriti perekonnale orienteeritud inimene. Nagu pildilt järeldada võib, hoiab ema last isast eemal. Ja tundub, nagu isa ei hooli.
Kui sa valisid selle pildi, oled sa võib olla üles kasvanud ilma isa figuurita. Seetõttu kipud sa aitama neid, kes seda vajavad. Oled äärmiselt õnnelik, kui teed inimeste elus positiivseid muutusi. Kuid kõigest hoolimata, ei tea sa sügaval sisimas, mis on tõeline perekond.

Valik nr. 2
Sa oled väga perekonnale orienteeritud ja kainelt mõtlev. Kui vaadata pilti lähemalt, võib märgata, et naine kannab miniseelikut ja on jätnud oma lapse tähelepanuta. Ja isa ei ole parem, sest ka tema ei ole oma lapsest täielikult teadlik. Nad mõlemad asetavad oma vajadused esikohale.
Sa oled ilmselt heatahtlik inimene, kes unistab stabiilsest ja usaldusväärsest suhtest, mis kestaks elu lõpuni. Sellepärast oled sa võimeline kohe märkama võltsi perekonda. Sa usud abielusse, perekond on väga tähtis ja tuleks seada esikohale. Sa naudid ka teiste eest hoolitsemist ja pingutad kõvasti, et luua oma ellu õnnelik keskkond.

Valik nr. 3
Sa võid kannatada traumaatlise psühholoogilise haiguse käes. See pilt sümboliseerib kõige armastavamat ja õnnelikumat perekonda. See kujutab kahte vanemat, kes hoolivad oma lapsest.
Sa tuled ilmselt mittetoimivast perekonnast. Üks sinu vanematest võis kuritarvitada alkoholi, narkootikume või kannatada ravimata vaimuhaiguse käes ja teine vanem oli temast sõltuv. Oma peas usud sa tegelikult, et selline peakski tõeline perekond olema ning seepärast valisidki võltsiks perekonnaks õnnelikuma variandi.

Post source : readlly.com

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!