Millise MEHE peaksid valima NAISED vastavalt tähemärgile…

Millise MEHE peaksid valima NAISED vastavalt tähemärgile…

Kõigil on omad ideaalid ja ootused partnerile.
Uuri järgi, kas Sinu tähemärk mõjutab neid ideaale…

JÄÄR (21.03 – 19.04)

Sarmika ja ilusa
Jäärad on silmapaistvalt hea välimusega ning nende karmi oleku taga on hea süda. Jäära süda kuulub mehele, kes on õiglane ja ilus.
Sellised mehed aga nõuavad tihtipeale palju tähelepanu ja energiat.

SÕNN (20.04 – 20.05)

Kirgliku ja otsusekindla
Sõnn on otsusekindel ja kangekaelne, kelle süda tuksub mehele, kes ei ela pilvedes ja on parktilise meelega.
Sõnnid ei tohiks unustada, et kaks kõva kivi ei jahvata head jahu!

KAKSIKUD (21.05 – 20.06)

Seiklushimulise ja karismaatilise.
Kaksikuid võlub mees, kes on temaga sarnaselt metsik. Kaksikutele meeldib riskida ning valib mehe, kes on temaga sarnaselt seiklushimuline ja karismaatiline. Veendu, et mees on piisavalt intelligentne, muidu võid tema kõrval igavust tunda.

VÄHK (21.06 – 22.07)

Mees, kes tagab emotsionaalse stabiilsuse
Vähk on õrna hingega, kes armub alati tugeva isiksusega mehesse, kes mõistab tema tundeid. Vähki ei köida nädalavahetusel ööklubides käijad. Vähk armastab meest, kes oskab hinnata oma pere ja kodus olemist.

LÕVI (23.07 – 22.08)

Intelligentne ja loominguline
Lõvi ei oska elada ilma rambivalguse ja glamuurita. Lõvi vajab enda kõrvale meest, kes on temast intelligentsem ja targem ning loominguline. Lõvi vajab oma ellu kedagi, kes toob leidlikkuse ja armastusega tema ellu positiivsust.

NEITSI (23.08 – 22.09)

Draamakuningas
Neitsi tahab armastatud meest toetada, mistõttu armub mehesse, keda saab ja vajab toetust. Ideaalne ongi draamakuningas. Neitsi peab olema ettevaatlik, et ta ei oleks mehele vaid õlg, mille najal nutta, sest ka tema vajab hoolt ja armastust.

KAALUD (23.09 – 22.10)

Võluv ja usaldusväärne
Kaalud valivad endale enesekindla, võluva ja intelligentse mehe. Kaalud peavad olema aga ettevaatlikud, et mehe liiga energiline loomus neid liigselt ära ei kurnaks.

SKORPION (23.10 – 21.11)

Mehe, kes on tema jaoks olemas ükskõik, mis ka ei juhtuks.
Skorpion on kirglik, kuid tihti ebakindel ja tujukas. Skorpion vajab meest, kes suudab toime tulla tema intensiivsuse ja tulisusega ning kes on tema kõrval, hoolimata kõigest.

AMBUR (22.11 – 21.12)

Intelligentne ja vabameelne
Amburi seiklushimuline süda armub mehesse, kes on vabameelne ja intelligentne ning kes oleks parim kaaslane seiklusteks.

KALJUKITS (22.12 – 19.01)

Toetav ja lojaalne
Kaljukits on töökas, iseseisev ja aus. Armub mehesse, kes oskab teda toetada, on lojaalne ja oskab armastada nii, et tema süda sulab.

VEEVALAJA (20.01 – 18.02)

Kõrge enesehinnanguga, loominguline ja kes ei tunne hirmu
Veevalajal on suur suhtlusringkond ja ta meeldib kõigile. Valib endale mehe, kellel on kunstniku hing ja kes ei karda midagi. Usaldusväärse mehe, kes oskab temaga toime tulla.

KALAD (18.02 – 20.03)

Pragmaatiline ja tundlik
Kalasid tõmbavad mehed, kellel on praktiline meel ja oskus stabiilsust pakkuda. Mees peab olema ka natuke loominguline. Kaladele ei meeldi liigne rangus.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!