Millise ranna valiksid oma puhkuseks? Tehtud valik paljastab nii mõndagi Sinu isiksuse kohta…

Millise ranna valiksid oma puhkuseks? Tehtud valik paljastab nii mõndagi Sinu isiksuse kohta…

Viimasel ajal on internetis trendikaks muutunud isiksuse testid. See hiljutine test arendati California Ülikooli teadlaste meeskonna poolt. Selle eesmärk on luua isiksuse tüüp, mis põhineb fotode seerial ja alateadlikul valikul.


1. Haritud ja elukogenud:

Uuringu kohaselt oled sa tõenäoliselt ambitsioonikas ja organiseeritud inimene, kes elab fraasi “vähem on rohkem” järgi. Sinu tegevused on lihtsad, kuid need avaldavad suurt mõju sinu elule ja ühiskondlikule positsioonile.

2. Arukas ja tore:

Sa teed otsuseid siis, kui oled rahulikult kõigele mõelnud. Kuid kui sa oled oma otsuse teinud, ei mõtle sa ümber. Sa usaldad kergesti, kuid eelistad teha asju siiski enda moodi.

3. Õrn ja armastav:
Sinu suurimateks väärtusteks on rahu ja vaikus ning oled valmis seda kaitsma. Sa arvestad ükskõik millise otsuse tegemistel alati teistega. Sinu elu on täis armastust.

4. Sõltumatu ja loominguline:
Sa tajud olukordi enda ümber ja pingutad, et asjad toimiksid. Sa tead, et lõpptulemus sõltub sellest, mida sa teed.

5. Karismaatiline ja süstemaatiline:
Sa oled sõnadega osav ja tead kuidas eesmärke saavutada. Inimesed võivad pidada sind manipuleerivaks, kuid sa oled alati üks samm eespool.

6. Optimistlik ja naiivne:
Inimesed võivad sind ära kasutada, kuid see ei takista sind nägemast maailma positiivselt. Sa oled küll ümbritsetud sõpradest, kuid need sidemed ei juhi sind alati õigesse suunda.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!