Möödujad kuulsid kanalisatsioonitorust tulevat kummalist häält… See, mis torust avastati oli südantlõhestav!

Möödujad kuulsid kanalisatsioonitorust tulevat kummalist häält… See, mis torust avastati oli südantlõhestav!


Kahjuks esineb sageli juhtumeid, kus keegi hülgab beebi ja jätab ta teistele leida. See lugu on üks neist, kuid väikse vimpkaga.
Hiinas kuulsid inimesed kanalisatsioonist kostuvat nuttu. Nad ei teadnud, kas tegemist oli loomaga või mis see oli, kuid nii palju nad teadsid, et keegi oli ohus ning see tuli välja aidata.
Lõpuks jõudsid sündmuskohale töölised ja uurisid, millega tegu on. Kuid nii pea kui nad tegutsema hakkasid, avastasid nad midagi südantlõhestavat.
Kanalisatsioonitorust leiti vastsündinud poisslaps, kes tundus olevat tualetipotist alla lastud. Ta vedeles räpases vees ja oli lõksu jäänud. Päästjad teadsid koheselt, et peavad kiiresti tegutsema, sest muidu beebi sureb.
Beebi vabastamiseks lõigati toru ja päästemissioon õnnestus. Beebi, kellele pandi nimeks Xiaoxiao, toimetati kiiresti haiglasse, kus arstid kinnitasid, et poiss oli täiesti terve ja 100% vigastusteta!
Kuidas see võimalik oli, keegi ei teadnud, kuid nad olid tänulikud, et poiss elus ja terve oli. Nüüd uutitakse, kuidas ta sinna sattus ja kes võis väikesele inimolendile nii teha.
Praegu hoolitsevad Xiaoxiao eest päästjate perekonnaliikmed ja tal läheb väga hästi….

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!