Mürgine inimene, keda peaksid 2018. aastal vältima ning seda vastavalt tähtkujule….

Mürgine inimene, keda peaksid 2018. aastal vältima ning seda vastavalt tähtkujule….

…………………………………………………………..

JÄÄR: 21.03 – 20.04
Kedagi, kes üritab Sind vaigistada. Sa oled täidetud energia ja valgusega.
Sa ei pea ennast ümbritsema nendega, kes üritavad sulle “liiga palju” öelda või et sa peaks olema vähem vapram ja ilusam kui tegelikult oled.

SÕNN: 21.04 – 21.05
Kedagi, kes ei ole lojaalne. Sul on kaitstud süda.
Kui tuleb aeg keegi sisse lasta, oled kannatlik ja võtad aega, sest tahad kindlaks teha, kas tema kavatsused on siirad. Sa ei pea olema koos kellegiga, kes ei võta sind tõsiselt või ei austa suhte väärtuseid.

KAKSIKUD: 22.05 – 21.06
Kedagi, kes ei julgusta sind. Sa oled uudishimulik, tahad alati õppida, tarbida ja avastada uusi asju.
Sellel aastal väldi neid, kes üritavad maha suruda sinu uudishimulikku loomust, kellega sul on igav või kes ei inspireeri sinu parimaid mõtteid. Elu on liiga lühike, et olla koos kellegiga, kes ei ole huvitatud tõelisest Sinust.

VÄHK: 22.06 – 22.07
Kedagi, kes ei mõista sinu südame sügavust. Suhted on sinu jaoks äärmiselt olulised ja kui asi puudutab inimesi, keda armastad, hoiad sa neid tugevasti.
Sellel aastal hoia eemale neist, kes näevad sinu armastust “klammerduva” või “haletsusväärsena”, sest sa oled kõike muud kui seda. Ümbriste ennast inimestega, kes sind hindavad ja teavad, et sa armastad kõigega, mis sul on.

LÕVI: 23.07 – 22.08
Kedagi, kes sind maha surub. Lõvi loomuses on olla julge, võtta ohje oma kätte ja olla uhke – need on asjad, mida tähistada, mitte muuta.
Sellel aastal väldi inimesi, kes pidevalt sind maha suruvad või panevad tundma, et sa ei ole hea inimene, sest sa oled neist teadlikum ja enesekindlam. Enesearmastus ei ole midagi sellist, mida häbenema peaks.

NEITSI: 23.08 – 22.09
Kedagi, kes pidevalt üritab sind muuta. Sa oled tähemärk, kes on endaga rahul. Sul ei ole mingit probleemi olla enda suurim fänn, teha ise oma otsused ja veeta aega üksi.
Sellel aastal hoia eemale neist, kes ei austa Sinus seda poolt ja püüab sind pidevalt muuta oma vajadustele vastavaks. Sina oled Sina ja ei pea selle pärast vabandust paluma.

KAALUD: 23.09 – 22.10
Kedagi, kes seab oma vajadused Sinu omadest ettepoole. Sa oled ennast ohverdav tähemärk. Sa asetad esikohale need, kellest hoolid, sest oled koguaeg selline olnud.
Kuid sellel aastal hoia distantsi neist, kes seda ära kasutavad. Sa ei peaks olema nende läheduses, kes Sind ei hinda või kes on pidevalt isekas sinu omakasupüüdmatuses.

SKORPION: 23.10 – 21.11
Kedagi, kes lükkab Su tunded tagasi. Sa oled veemärk ning sinu loomuses on tunda ja tunda sügavalt.
Sellel aastal hoidu neist, kes sellest ei hooli või paneb Sind halvasti tundma, sest Sul on emotsionaalne külg. Empaatilisuses ei ole mitte midagi halba ja ära lase kellelgi väita vastupidist.

AMBUR: 22.11 – 21.12
Kedagi, kes sunnib Sind järgima oma reegleid. Sa oled seikleja. Sa õitsed vabaduse ja avastamisega ning teed omad reeglid. Kui asi puudutab suhteid, vajad sa kedagi, kes julgustab sul olema Sina ise ning õpib ja kasvab koos sinuga.
Sellel aastal hoia eemale neist, kes pidevalt üritavad Sind sundida olema keegi või miski, mis Sa ei ole. Sa pead ise otsustama, kes Sa olla tahad.

KALJUKITS: 22.12 – 20.01
Kedagi, kes elab ainult tänases. Kaks eri asja on “elada hetkes” ja tähistada seda, mis täna juhtub või täielikult ignoreerida asju, mis puudutavad tulevikku. Sa oled tähemärk, kes hoolib sellest, mis tulevik toob. Sa oled valmistunud, tark ja motiveeritud.
Sellel aastal hoia eemale neist, kes seda sinus ei austa ja keda ei huvita tema tulevik (või tulevik koos sinuga). Neist, kes Sind häbistavad, sest oled keskendunud sellele, mis ees ootab või et elad loogiliselt.

VEEVALAJA: 21.01 – 19.02
Kedagi, kes imeb Sinu energiat. Sa annad, annad ja annad. Sa oled nii helde, aitad alati ja sead teised inimesed esikohale.
Sellel aastal ole uhke oma lahke südame üle ja hoia eemale nendest suhetest või inimestest, kes Sinult ainult võtavad.

KALAD: 20.02 – 20.03
Kedagi, kes näeb Sind dramaatilisena või “liiga palju”. Sa oled mõtleja ja tunnetaja. Kõike, mida koged, võtad Sa südamesse ja jah, vahest võid olla veidi emotsionaalne või tundlik. Kuid need on head omadused, mitte negatiivsed!
Sellel aastal hoia eemale neist, kes kohtlevad Sind nii, nagu sa peaks vabandama oma emotsionaalse isiksuse pärast. Sul on suur süda, sügav vaim ja hing, mis kõike tunneb. Ära häbene seda.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!