Need 5 tähemärki MAKSAVAD alati KÄTTE…

Need 5 tähemärki MAKSAVAD alati KÄTTE…

Kui sa teed neile haiget, panevad nad su selle eest maksma.
Kas Sina oled üks neist, kes kätte maksab?

SÕNN

Sõnnid on kangekaelsed ja tugeva iseloomuga. Pika viha pidajad. Tal on raske andestada, kuid see ei ole täiesti võimatu. Selle jaoks tuleb leida õige aeg ja võimalus.
Kättemaksimiseks ei vali Sõnn erinevaid teid, vaid ta teeb seda otse. Ta lööb su jalust enne, kui aru saad, mis toimub. Ta ei ole tagaselja ründaja, ta teeb seda sulle otse ja julgelt silma vaadates ning ütleb sulle keerutamata välja kogu tõe, mida sinust arvab.

VÄHK

Vähk on pika viha pidaja. Kui riivata tema eneseuhkust, tahab ta selle eest kätte maksta. Ta ei kõhkle kasutada esimest võimalust, et ennast ja oma õigust maksma panna.

LÕVI

Lõvid on üldiselt hea iseloomuga, kuid tihti armukadedad. Liiga materialistlikud, mistõttu on parem mitte puudutada talle kuuluvat. Ära riiva tema eneseuhkust, ega puuduta tema peret, sest ta võib seda väga halvasti võtta.
Lõvi on uhke ja kui keegi teda reetma peaks, ei andesta ta iialgi.

SKORPION

Skorpion võib olla väga kättemaksuhimuline, sest ta ei suuda unustada, mis talle tehtud on. Ainuke loogiline lahendus tema jaoks on – kättemaks! Seega on parem mitte kuritarvitada tema usaldust või mingil muul viisil haiget teha. Tema kättemaks saab olema valus. Ta on väga tark, jälgib intuitsiooni ja oskab manipuleerida ning ründab salaja. Ta teab Sinu nõrka kohta.

KAALUD

Selle nimekirja üllataja on Kaalud, sest neid peetakse rahumeelseteks ja nad ei armasta konflikte. Tegelikult aga ei talu Kaalud ebaõiglust ja eriti siis, kui see puudutab neid endid. Ära süüdista ja purusta tema südant, kui ta mitte midagi teinud ei ole, sest muidu ta maksab sulle kätte.
See on tema jaoks võimalus õiglus maksma panna. Kui sa muudad tema elu põrguks, teeb ta sulle sama. Hea on siiski see, et enamus kordadel jäävad kättemaksuplaanid vaid plaanideks. Kaalud unistavad kättemaksust ja tahavad vaid viha välja näidata. Nad on siiski valmis andestama inimesele, kes talle haiget tegi.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!