Enamlevinud unenäod ja nende tähendused…

Enamlevinud unenäod ja nende tähendused…

 

Sa lendad. Unenäos lendamine on seotud kontrolliga oma elu üle. Mida kõrgemal sa lendad, seda suurem on kontroll.
Lendamine.
Unenäos lendamine on seotud kontrolliga oma elu üle. Mida kõrgemal sa lendad, seda suurem on kontroll.
 Sind aetakse taga. Tagaaetava inimese jaoks tähendab uni üldiselt seda, et tal on probleem, mille eest ta põgeneb. Sellist tüüpi unenäod julgustavad inimesi silmitsi seisma oma probleemidega.
Taga ajamine.
Tagaaetava inimese jaoks tähendab uni üldiselt seda, et tal on probleem, mille eest ta põgeneb. Sellist tüüpi unenäod julgustavad inimesi silmitsi seisma oma probleemidega.
Sa kaotad hambaid. See on tavaliselt halb enne. Üldiselt tähendab see, et sa oled kaotanud enesekindluse või võimu oma elus. Teised eksperdid ütlevad, et see tähendab vastutuse kartmist. See suuresti sõltub unenäo tüübist.
Hammaste kaotamine.
See on tavaliselt halb enne.
Üldiselt tähendab see, et sa oled kaotanud enesekindluse või võimu oma elus. Teised eksperdid ütlevad, et see tähendab vastutuse kartmist. See suuresti sõltub unenäo tüübist.
Sõidukid mängivad olulist rolli. Sõidukid unenäos on seotud kontrolliga... kui sa sõidad mängleva lihtsusega, tähendab see sõna otseses mõttes, et istud oma elus juhiistmel.
Sõiduk (auto).
Sõidukid unenäos on seotud kontrolliga… kui sa sõidad mängleva lihtsusega, tähendab see sõna otseses mõttes, et istud oma elus juhiistmel.
Vahekord. Vahekorra unes nägemine viitab sinu sügavatele ihadele. See võib märku anda, et tahad kellegiga intiimne olla või mis sind tõeliselt tegutsema ajendab - olgu see siis normalane, imelik või uskumatult erootiline.
Vahekord.
Vahekorra unes nägemine viitab sinu sügavatele ihadele. See võib märku anda, et tahad kellegiga intiimne olla või seda, mis sind tõeliselt tegutsema ajendab – olgu see siis normalane, imelik või uskumatult erootiline.
Sa oled halvatud. Kui sa näed unenägusid, siis koged sa uneparalüüsi ja see tekitab olukorra, kus su keha ei tee asju, mida sa unes näed. Kui sa näed und halvatusest, siis tähendab see seda, et unenäo seisund ja teadvus kattuvad.
Halvatus.
Kui sa näed unenägusid, siis koged sa uneparalüüsi ja see tekitab olukorra, kus su keha ei tee asju, mida sa unes näed.
Kui sa näed und halvatusest, siis tähendab see seda, et unenäo seisund ja teadvus kattuvad.
Eksam. Perfektsionistid näevad tavaliselt peale kooli lõppemist unenägusid, kus nad teevad eksamit. Sellist tüüpi unenäod on seotud töö pingetega.
Eksam.
Perfektsionistid näevad tavaliselt peale kooli lõppemist unenägusid, kus nad teevad eksamit. Sellist tüüpi unenäod on seotud töö pingetega.
Alastus Alastus unes tähendab haavatavust ja ärevust.
Alastus.
Alastus unes tähendab haavatavust ja ärevust.
Kukkumine. Tavaliselt tähendab see seda, et su elus on midagi väga valesti... sul on arvatavasti mingi mure ja see vajab lahendamist.
Kukkumine.
Tavaliselt tähendab see seda, et su elus on midagi väga valesti… sul on arvatavasti mingi mure ja see vajab lahendamist.
Lapsed. Ei, see ei ole sinu bioloogiline kell, mis tiksub... Kui sa näed unes lapsi, siis tähendab see tavaliselt seda, et midagi uut toimub sinu elus.
Lapsed.
Ei, see ei ole sinu bioloogiline kell, mis tiksub… Kui sa näed unes lapsi, siis tähendab see tavaliselt seda, et midagi uut toimub sinu elus.
Rasedus. Eksperdid seletavad rasedust unes kui märki, et une nägija peab oma elus alustama millegi uuega.
Rasedus.
Eksperdid seletavad rasedust unes kui märki, et une nägija peab oma elus alustama millegi uuega.
Teised inimesed. Kui sa näed unenäo jooksul teisi inimesi, siis viitab see erinevatele aspektidele sinus endas. Erinevad inimesed esindavad sinu enda mitmesuguseid iseloomuomadusi.
Teised inimesed.
Kui sa näed unenäo jooksul teisi inimesi, siis viitab see erinevatele aspektidele sinus endas. Erinevad inimesed esindavad sinu enda mitmesuguseid iseloomuomadusi.
 Surm. Surma unes nägemine võib olla hirmutav, kuid tavaliselt tähendab see seda, et sul on vaja midagi lõpetada, et teha elus ruumi uutele asjadele.
Surm.
Surma unes nägemine võib olla hirmutav, kuid tavaliselt tähendab see seda, et sul on vaja midagi lõpetada, et teha elus ruumi uutele asjadele.
Toit. Toidu nägemine unenäos võib tähendada seda, et sul on pingeid ja sa igatsed elus millegi muu järele.
Toit.
Toidu nägemine unenäos võib tähendada seda, et sul on pingeid ja sa igatsed elus millegi muu järele.
Petmine. Eksperdid seostavad unenägudes petmist usaldamatusega suhtes.
Petmine.
Eksperdid seostavad unenägudes petmist usaldamatusega suhtes.
Kool. Nähes unes, et sa oled koolis tagasi, näitab see, et sul tuleb tegeleda probleemiga, millest ammu jagu said. See on märk, et sul on vaja õppida minevikust.
Kool.
Nähes unes, et sa oled koolis tagasi, näitab see, et sul tuleb tegeleda probleemiga, millest ammu jagu said. See on märk, et sul on vaja õppida minevikust.
Vesi. Erinevat tüüpi vesi unenägudes tähendab erinevaid asju, kuid nad kõik viitavad emotsionaalsele seisundile. Rahulik vesi tähendab, et sa oled rahulik, samas rahutu vesi näitab, et su elu on kontrolli alt väljas ja stressi rohke.
Vesi.
Erinevat tüüpi vesi unenägudes tähendab erinevaid asju, kuid nad kõik viitavad emotsionaalsele seisundile. Rahulik vesi tähendab, et sa oled rahulik, samas rahutu vesi näitab, et su elu on kontrolli alt väljas ja stressi rohke.
Maja. Maja üldiselt sümboliseerib unenäo nägija enda meelt. Erinevad toad on seotud erinevate elu aspektidega. Keldris olevad asjad sümboliseerivad unarusse jäetud asju, samas magamistoad on seotud inimese intiimsete tunnetega.
Maja.
Maja üldiselt sümboliseerib unenäo nägija enda meelt.
Erinevad toad on seotud erinevate elu aspektidega. Keldris olevad asjad sümboliseerivad unarusse jäetud asju, samas magamistoad on seotud inimese intiimsete tunnetega.
Kuulsus. Kui sa näed unes, et kohtud kuulsusega, siis tavaliselt tähendab see seda, et sa hindad tema juures midagi, näiteks talenti, stiili või isiksust.
Kuulsus.
Kui sa näed unes, et kohtud kuulsusega, siis tavaliselt tähendab see seda, et sa hindad tema juures midagi, näiteks talenti, stiili või isiksust.

Sa oled kindlasti mingil eluetapil  neist mõnda, kui mitte kõik näinud…

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!