Noormees sai diabeedist võitu ilma ravimiteta. Ta tarbis SEDA…

Noormees sai diabeedist võitu ilma ravimiteta. Ta tarbis SEDA…

See tähendas ravimeid, et haigusega igapäevaselt toime tulla. Selle asemel, et võtta ravimeid ja õlisid, otsustas ta seisundit ravida looduslikult. Ta hakkas tarbima tooreid puu- ja juurvilju ning tal õnnestus ületada hüpertensioon ja diabeet.

Kui see mees hakkas tundma pidevat janu tunnet, pöördus ta arsti juurde. Analüüsid näitasid, et tema veresuhkru tase oli 29, mis tähendas, et tema kõhunääre ei töötanud enam. Tal ei olnud muud võimalust, kui alustada välja kirjutatud ravimite võtmist ja füüsilist aktiivsust. Mõne aja möödudes tema seisund halvenes. Kuigi ta oli võtnud palju ravimeid, tõusis tema vererõhk hoolimata sellest 150/110-le ja triglütseriidide tase oli tõusnud 16-le.

Varsti sai tal küllalt ning otsustas keerata oma elus uue lehekülje ja lahendada oma terviseprobleemid lõplikult. Saanud julgustust Dr. John Zirdum intervjuust, kes väitis, et on tarbinud juba 12 aastat toortoitu, otsustas mees proovida sama lähenemist.
Isegi kui algus tundus raske, kohanes ta üsna varsti uue raviskeemiga. Mõju oli rohkem kui hämmastav, sest tema veresuhkru tase langes 5-le.
Olles tulemustest üllatunud, otsustas ta katkestada insuliini võtmise. Kui midagi oleks valesti läinud, siis oleks ta pidanud naasma juba etteantud raviskeemi juurde. Kuid tema veresuhkru tase püsis stabiilsena ja midagi ei muutnud, välja arvatud see, et ta hakkas kaalu kaotama. Ta kaotas 25. päevaga 11 kg.

Neli kuud peale selle raviskeemi proovimist, sai temast täiesti uus inimene. Ta ei võtnud enam insuliini, tema vererõhk oli 120/70-le, tema triglütseriidide tase oli 1.4 ja ta kaalus 20 kg vähem. Mis kõige tähtsam, ta tundis ennast terve ja õnnelikuna!

Siin on tema lemmik joogi retsept:

KOOSTISOSAD:
2 õuna;
2 kiivit;
5 banaani;
Peo täis lehtkapsast.

VALMISTAMINE: Pane kõik koostisosad blenderisse, vala juurde ½ liitrit vett ning sega hästi.

KASUTAMINE: Joo ½ liitrit jooki hommikul ja tarbi ülejäänud jook päeva jooksul.

4 aastat tagasi diagnoositi noorel mehel hüpertentsioon ja diabeet.

Related posts

error: Sul puudub kopeerimisõigus! !!